Ilk önce mide yi küçültün...

gamshem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
14
6
ben oldukça zayıf biriyim.ve kilo veremeyenlere şaşıyorum.ben kilo alınca direk göbekten alıyorum ve bunun için ilk olarak mideyi küçültmek gerek çok yememk için.bu söylediğim şeylere ters bakanlar oldu çünkü onların yemeğe karşı zaafları wardı ve buyüzden kilolulardı.ama kilo vermek istyosanız ben söyliğim de yapmak istemeyenler yapmasın dedim ve kolları sıvadım.
yaptığım birçok gözleme göre kilolu olanların ortak yanları çok hızlı yemesi
ikincisi herkesin bildiği gibi de çok yemesi
bana göre en önce bunlardan kurtulmak gerek,
*acıktığınız zaman haldur huldur dalmayın!!!:bırakın karnınız guruldasın,ve gruldaması geçsin bana göre karın guruldaması;bana yemek verin açım açım diyor.ve bir süre sonra karnınızın guruldaması geçer ve mide küçülür dolayısıyla iştah kapanır açlığınız gider bu genelde herinsanda olur ve bu aşamada aralıklarda bir bardak su alabilirsiniz.guruldadıktan sonra en önemli kısmı ise doyana kadar yememek.dikkat ettiyseniz aç kalın demiyorum sadece midenizi küçültmek için gruldamasını bekleyin ve gruldaması geçene kadar hiç birşey yemeyin gruldamasıdemek mide küçülüyo demek unutmayın ve sonucundada iştahınız kaçar yani yemek yemessiniz yememeye dewam ederseniz ve baş dönmesi yapabilir çünkü kendinizi bir süre aç bıraktınız bu yüzden sadece hafifçe atıştırın ama doymayın midenizin tekrar genişlemesi için zorlamayın.we her yapışınızda mideniz biraz daha birazdaha küçülücektir bu gün geçtikçe istemdışı az yemenizden anlayabilirsiniz.kilo bu şekilde verilir diyemem ama kilo bu şekilde alınmaz diyebilirim.ama mide küçüldüğü için yemek az yediğiniz için kilolar verilebilir bunun mantığını düşündüğünüzde kiloda verilebilir diyebiliriz tabi.ama artık göbek basen yağ kapladıysa bu söylediğim pek fayda edermi bilmiyorum ama yağlarıda spor yaparak gözeneklerinizden terleme suretiyle atabilirsiniz,ve gözenekleriniz içinde kese yapıp gözenekleri açın bu şekilde spor yapın terler daha rahat çıkıcaktır.
TANSİYON HASTALARINA TAVSİYE ETMİYORUM.

deneyin görüceksiniz.

X