İlk klomen deneyimi ve pcos

Evet inşallah güzel haberlerimizi yazarız bana 17 kasımdan önce yapma dedi test ama zaten garanti olsun diye daha geç yaparım dayanabilirsem 22 23 gibi
Benimde haftaya belli olur mu acaba bişiler klomen kullanmıs mıydın sende

Hamile misiniz acaba bana da iğne yapmadı doktor ama çatlar mı kendi kendine bilmiyorum bilgi verebilir misiniz
3 Kasım'da gittim baktı yumurta çatlamış gibi görünmüyor şuan dedi. Kan testi istedi yaptırdım. Beta 4.47 çıktı. 5 ve üzeri hamilelik oluyor. Pazartesi gününe tekrar çağırdı. Pazartesi ya da salı günü adet olmam gerekiyor zaten. Yani adetten 4 gün önce 4.47 çıktı beta ilk defa. Hep 1in altında çıkardı. Ben de umutlandım açıkçası. Siz duydunuz mu bu değerden yükseleni?

Yumurta çatlamış herhalde ultrasonda görünmüyor dedi. İnşallah çatlayıp döllenmiştir. Beta değeri umut verdi ama 5in altı da negatif biliyorum

Yumurta çatlamış herhalde ultrasonda görünmüyor dedi. İnşallah çatlayıp döllenmiştir. Beta değeri umut verdi ama 5in altı da negatif biliyorum
İnanın benim de yeni girişimimim bu işlere çok anlamıyorum ama yumurta görünmediğine göre gerçekten çatlamış olması gerekir mantığıken. İnşallah güzel haberlerinizi yazın bize de bekleriz

Benim çatlaması az kalmış dedi ben çatlatmak için beler yapabilirim acaba 2 3 günde etkili olur mu ki yaptıklarım bilemedim kür vs

Benimde haftaya belli olur mu acaba bişiler klomen kullanmıs mıydın sende
Ben letu kullandım sonra kontrole gittim çatlatma iğnesi vurmadı doğal yolla bekleyelim dedi ama çok stresliyim keşke vursaydı diyorum bazen iğne bilmiyorum bekleyecem artık

İnşallah canım hepimiz güzel haberler alalım

Ben letu kullandım sonra kontrole gittim çatlatma iğnesi vurmadı doğal yolla bekleyelim dedi ama çok stresliyim keşke vursaydı diyorum bazen iğne bilmiyorum bekleyecem artık
Aynen bende okadar heyecanlıyım ki ilk 10 hafta nasıl geçecek bilmiyorum ilkinden hayal kırıklığı olunca eşim bile diyorki nazara gelirsin 5 ay kimseye söylemeyelim oda çok heyecanlı mümkün değil dedim 5 ay nasıl saklayalım hiç mi kimseyle görüşmicez kıyamam neleri düşünüyor

İnşallah olsun da paylaşırım ben de dayanamam yaa

kızlar selam, benim adetlerim 35-40 gün aralığında şu aralar. doktor 30 güne çekebilir miyiz diye klomen verdi. adetin 5. günü başlayıp günde 2 adet alıcam ama kontrole çağırmadı. direkt olarak bu ay hatta önümüzdeki 3 ay bir dene eğer adetlerin 30 güne çekiliyorsa işe yarıyordur gibi bir şey dedi. daha 5 ay önce bir düşüğüm oldu normal bir şekilde hamile kalmıştım. düşüğün sebebi yüksek ihtimal pıhtılaşma sorunummuş.

şimdi hiç kontrole gitmeden klomeni denemek sıkıntılı bir süreç değildir sanırım değil mi? siz ne düşünüyorsunuz?

Arkadaslar ben bu ay adetin 5. Gununden itibaren gunde ikş kez klomen kullandım kontrolde 16-18-19 mm yumurtam oldu 07.11 de saat 12 de ovitrelle vuruldum aynı zamanda ovulasyon testi yaptım 36. Saatte cizgi cok koyu oldu ve 2 gun sonra t çizgisi silikleşti galiba yumurta catladı dedim. Bugun de gebelik testi yaptım tek çizgi var ilactan dolayı bile 2. Çizgim yok yanş bu ay gebe kalmadıgım ablamına mı geliyor cok üzgünüm bilgisi olan yardım edebilir mi Bu kadar erken ilaç vucuttan atılırmı ya

Bende yarın çatlatma iğnesi olcam da doktora kasıktan vurulmak istiyorum desem olur mu

Son durumunuz nedir arkadaşlar. Bende klomen basladim ve sonrasında 7 günlük estrofem diye bir ilaç içeceğim gebe kalma olasılığım olur mu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…