Göz Makyajı İlk kez kaşlarımı aldırıcam ama kararsızım

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

keyfekeder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26
0
merhabalar. ben 18 yaşımdayım şimdiye kadar kaşlarımı ortası dışında hiç aldırmadım. sanırım sadece biraz toparlatmam gerekecek çünkü çok kalın da değil çok ince de çok normal ama üstlerde tüyler var. şimdi benim sorum şu olucak. ben tüylerimdem çok sıkıntılı biriyim göbeğimde bile var tüyüm ve sık sık iple dudak üstü aldırmam gerekiyor. kaşta da böyle bir sıkıntı çeker miyim. pişman olmak istemiyorum. yol gösterirseniz sevinirim... :)

canım kaşı bir aldırdın mı ömürboyu aldıracaksın baştan onu bilmelisin.ve kaş diğer bölgelere göre en hızlı çıkan yerdir.,uğraşabileceksen başla,ama bana kalırsa daha erken.bikaç sene daha bekleyebilirsin.

ben ilk 13 yaşnda kaş aldrmşdm :d okuldakiler senn yüzüne bi güzellk gelmiş demişlerdi kaşlarm çok yoğun olmamasna ragmen ortada falan çkmaz bnm al bence göbeğin içinde tüy azaltıcı kremler oluo cnm ben kullanmadım ama azalttığını duydum ama yıllarca kullancakmışsın

İlk aldıracak sadece toplat derim
Kavis falan yaptırma sakın.
Çünkü hem belli oluyor hem de alışman zorlaşıyor
Bir düz aldır sonra karar verirsin zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…