ilk kez böyle oldu

zeytinagaci1

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2023
285
111
Hanımlar selam. Son adet tarihim 20 ekimdi. Bugün öğlen afedersiniz wcde peçetede açık pembe leke gördüm, ped taktım. Erken oldum sandım birkaç gün. Ama üstünden 9 saat geçti pedde biraz kahverengi leke dışında bir şey yok ve peçetede de yine çok az açık pembe leke geliyor. Normalde adet olmadan önce böyle oluyordu direkt kanama olarak değil de leke gibi gelip peşinden en geç birkaç saate adet kanaması oluyordu. Şimdi saatlerdir olmaması acaba yerleşme kanaması mı diye düşündürttü. Bu arada sağ kasığımda 2 gündür batma oldu arada. Evde test var eğer yarın da olmazsam sizce ne zaman yapayım testi? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

Her türlü sonuca hazırlıklı olabilirseniz test yapın yada 2 gün daha bekleyin. Inşallah pozitif sonuç alırsınız 🥰

Peki sizce erken gebelik testi olan mı daha doğru sonuç verir yoksa normal test mi? Sanırım yapacağım ama hangisini yapmam mantıklı olur şu durumda

Kızlar bi de ben bebek istediğim sürede eğer gebe olduğumu öğrenirsem emin olmadan kimseye (eşim dahil) söylemeyi düşünmüyordum. Yani testte pozitif görsem önce kan vermeye ordan da kadın doğuma giderim muhtemelen 😂 ama malum hafta sonu ya gidemicem. Test yaparsam da pozitif görürsem 2 gün nasıl beklerim diye düşünüyorum deli gibi 😂 test için pazartesiyi mi beklesem yaaa kafam çok karışık heyecanlandım.. ama bir yandan da meraktan çatlayacağım

Doktora gitsen de zaten göremeyecek kese falan, muhtemelen testte silik olacak, testin koyulasmasini bekleye bilirsin bıkac gün sonra gidersin belki kese de görünür, bunu düşünerek sabret bence, tabii ben ihtimalleri söylüyorum karar senin, inşallah herşey istediğin gibi olur ❣️

Doktora gitsen de zaten göremeyecek kese falan, muhtemelen testte silik olacak, testin koyulasmasini bekleye bilirsin bıkac gün sonra gidersin belki kese de görünür, bunu düşünerek sabret bence, tabii ben ihtimalleri söylüyorum karar senin, inşallah herşey istediğin gibi olur ❣️
Evet yapmadım o yüzden, birkaç gün yine kanama olmazsa yapmayı düşünüyorum. Biraz daha sabredelim :)

Arkadaşlar benim de bir sorum olacak. Normalde hep soldan yumurtlama olurdu. Bu sefer çok çok ciddi şekilde hissettim yumurtlama sağdan ve ağrılı geçti. Normalde bugün yarın adet olmam lazım. Göğüs uçlarım o kadar çok kaşınıyor ki kaşiyorum ama ne fayda. Bide sağ tarafımda batma var. Özellikle derin nefes aldıkça batıyor. Bu şekilde göğüs kaşıntısı ile gebelik öğrenen oldu mu aranızda 🤗

Eklentiler

• IMG-20231106-WA0003.jpeg
    IMG-20231106-WA0003.jpeg
    51,1 KB · Görüntüleme: 107
Güncelleme: öğlen biraz daha koyu renkli fazla leke geldi. Her zamanki gibi değil yani.. neyse dedim yapıcam test. Yaptım negatif. Üstüne şuan hiç tık yok. Kesildi resmen. Anlamadım ilk kez böyle bişi başıma geldi. Bir yandan aman değilsin işte hamile test yaptın diyorum. Bir yandan da acaba yanlış sonuç mu diye emin olamıyorum reglime 2 gün vardı normalde :KK43:

Güncelleme: öğlen biraz daha koyu renkli fazla leke geldi. Her zamanki gibi değil yani.. neyse dedim yapıcam test. Yaptım negatif. Üstüne şuan hiç tık yok. Kesildi resmen. Anlamadım ilk kez böyle bişi başıma geldi. Bir yandan aman değilsin işte hamile test yaptın diyorum. Bir yandan da acaba yanlış sonuç mu diye emin olamıyorum reglime 2 gün vardı normalde :KK43:
Yarın sabah bi daha test yapın bence

Merhaba test yaptınız mı sonuç nedir
Bizi de haberdar et muhakkak canım🙏🏻😇
Merhaba, 2 gün sonunda kanama başladı, her zaman olduğum şekilde regl oldum ☺️ bilmiyorum takmıyordum ya da öyle zannediyordum ama düşünmeye başladım.. hatta geçen ovulasyon için konu açmıştım test yapayım vs diye ama ondan da vazgeçtim. Ben böyle kafaya takıp uğraştıkça olmayacak gibi.. akışına bırakıp doktorların tavsiyesine uyup gün aşırı deneyeceğim 1 ay boyunca. Bakalım..

Merhaba, 2 gün sonunda kanama başladı, her zaman olduğum şekilde regl oldum ☺️ bilmiyorum takmıyordum ya da öyle zannediyordum ama düşünmeye başladım.. hatta geçen ovulasyon için konu açmıştım test yapayım vs diye ama ondan da vazgeçtim. Ben böyle kafaya takıp uğraştıkça olmayacak gibi.. akışına bırakıp doktorların tavsiyesine uyup gün aşırı deneyeceğim 1 ay boyunca. Bakalım..
Hayırlısı olsun üzmeyin kendinizi regl olmak bile kimi zaman bir mucize inşallah Allah en hayırlı zamanda gönlünden geçeni nasip eder canım🙏🏻😍🌸

Bende de aynısı oldu neyse en azından regli oluyoruz hayırlısıyla olsun bebeklerimiz 🙏

Arkadaşlar merhabalar 24 kasımda yumurtlama başladı 29unda akıntı bitti şehir dışında olduğum için son gün değerlendirebildim ve iki gündür sadece peçeteyi gelen kahverengi akıntım bazen uçuk pembe var ki ben pko hastasıyım 45 günde bir adet olurum hiç erken gelmedi aksine hep geç gelir….İlk defa böyle birşey oldu

X