İlk ilişki sonrası regl gecikmesi

anonimje73

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2024
12
2
21
İlk cinsel ilişkim reglden 10 gün önceydi, regl gecikmesinin 8. Gününde bugün erken gebelik testi yaptım (novacheck) sonuç negatif, 2 yıl önce de pcos başlangıcı var demişti doktorum ve regl sürem de 35 gün, en hızlı regli ne söktürür ne yapmam gerekiyor ve kadın doğuma gitsem ve ilişkim olduğunu söylemesem karnıma baktığında anlayabilir mi ? İlişki prezervatifsiz boşalmasız oldu ve en fazla 15 dakika olmuş olmamıştır. Lütfen cevaplayın..

Eklentiler

• ACF35DD1-B316-4B6B-8056-0F94838142DC.jpeg
    ACF35DD1-B316-4B6B-8056-0F94838142DC.jpeg
    48,6 KB · Görüntüleme: 37
Prezervatifsiz ilişkinin riski her zaman vardır. Gecikme olduğu için kan ver. Doktor senin iliski yasamanla ilgilenmez. Evde de bir şeyler içme canından olma ihtimalin bile var.

Prezervatifsiz ilişkinin riski her zaman vardır. Gecikme olduğu için kan ver. Doktor senin iliski yasamanla ilgilenmez. Evde de bir şeyler içme canından olma ihtimalin bile var.
Risk olduğunu biliyorum ama ilişki üstünden 16 gün geçti idrar testinde çıkmaz mıydı ve regl gecikmesinin 8. Gününde yaptım ilk idrarla, bir şey olsa silik çizgi çıkardı diye düşünüyorum

Geri çekilme yöntemiyle hamile kaldım 🧑‍🍼.

10 güne kadar gecikme normal, belki değer yavaş yükselmiştir ve erken gebelik testlerinde yanılma payı her zaman vardır.

Abla boşalmadı çok düşük bir ihtimal zevk suyuyla korkutma allah için ya
Korkutma adına söylemedim ki, geçmiş diğer konularda da bu şekilde yorumlarım mevcut,şu anda 33 haftalık hamileyim olmaz deme her şey olur.

Sadece ben değil platformda bir sürü geri çekilme yöntemiyle hamile kalan var.

Negatif çıkar devam edeceğim dersen doktora gidip doğum kontrol hapı alabilirsiniz veya partnerin prezervatif kullanmalı.

Risk olduğunu biliyorum ama ilişki üstünden 16 gün geçti idrar testinde çıkmaz mıydı ve regl gecikmesinin 8. Gününde yaptım ilk idrarla, bir şey olsa silik çizgi çıkardı diye düşünüyorum
negatif işte normalde 16 gün sonra test çizgisinden bile daha kırmızı çıkması lazım :KK70:

IMG_0271.jpeg
hanımlar merhaba , ilişki üstünden 14-15 gün geçti test yapayım dedim pred**ctor diye bir markanın testini yaptım adetten 6 gün önceye kadar . Adetime de 2 gün var sizce sonuç nedir ilk 3 dakika içinde bu silik çizgi cıktı

X