ilk hamileligi aşılama olupta ikinci bebegine normal hamile kalanlar buyurun

syh_inci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2009
66
7
kızlar benim ilk hamileliğim aşılama ile oldu. ama 2. bebeğime normal hamile kalmak istiyorum.çünkü hem maddi hemde manevi çok yıpranmıştım.benneyaptımki başlığa yazdığım gibi 2.ye normal hamile kalanlar yazsın ne olur. destek bekliyorum.kızım 2 yasında ve artık bebek istiyorum. birde ilk hamileliğimde aldığım onlarca teste ragmen bir turlu göremediğim 2 kırmızı çizgiyi görmek istiyorum. bal-tarcın-corekotunu deneyecem inşallah olur. hadi mesajlarınızı bekliyorum. varmı aranızda böyle olan tşk şimdiden a.s. :enbuyukkk:

benimkide senin durumunun tam tersi arkadaşım ilk çocugum normal oldu ama iknici çocuk için tedavi oldum aşılama yaptırdım 2 kere ama olmadı sonraki ay kendiliginden hamile kaldım inşallah allah gönlüne göre verir peki kıznın dogumundan sonra korundunmu acaba ?ben dogumdan sonra korunmak istemiyorum çünki 2 sene korunmadım hamile kalamadım belkide birdaha tekrar hamile kalamam korunmak saçma olur o zaman

benimkide senin durumunun tam tersi arkadaşım ilk çocugum normal oldu ama iknici çocuk için tedavi oldum aşılama yaptırdım 2 kere ama olmadı sonraki ay kendiliginden hamile kaldım inşallah allah gönlüne göre verir peki kıznın dogumundan sonra korundunmu acaba ?ben dogumdan sonra korunmak istemiyorum çünki 2 sene korunmadım hamile kalamadım belkide birdaha tekrar hamile kalamam korunmak saçma olur o zaman

benim kıllanma sorunum olduğu içinhap yuttum hemde korunmuş oluyorum tabi ama ekimden beri korunmuyorum hap yutmuyorum. doktor6 ay kullanma hamile olmazsan progestan veririm demişti ama hap kullanmak istemiyorum. inşallah dilediğim ve benim gibi olanların bebeği olur.benneyaptımki

benim en yakın komşumun 3 sene çocuğu olmadı aşılamayla oğlu oldu..6 ay geçmedi kendiliğinden hamile kaldı kızı oldu...

X