Aile Planlaması İlk gece

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
E

EU3

Ziyaretçi
Sitede aradım ancak böyle bri başlık bulamadım, ben ilk gecemizden çok korkuyorum, tecrübeliler neler söylemek istersiniz, ne tavsiye edersiniz:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
Akışına bırakınız..
Doğaçlama ile daha güzel olur..kaydirigubbakcemile

canım hiç korkma anlatılan sacma korkunç hikayelerede inanma şunu düşün milyonlarca insan bunu yapıyor ve zevk alarak

canım kadınların iki tane anlatabilecek şeyleri var biri ilk gece diğeri doğum aman insanları korkutalım diye ama korkulacaak birşey yok korkma hiç zaten ilk defa olacağı için eşinde oldukça anlayışlı davranacaktır sana eğer kendini sıkmazsan kendini serbest ve rahat bırakmayı başarırsan hiç bir sorun yaşamazsın

korkma be güzeşim stres çok etkiliyo.öyle milletin abartığı gibi acılı sancılı falanda değil, bende acayip korkuyodum ama şimdi gülüyorum.sadece tek bi tavsiyem var.ben doktor değilim tabiki ama burdan birinde duymuştum doktor mu tavsiye etmişti ne.kas gevşeticisi içilirse daha rahat oluyomuş falan.bende çok korktuğumdan ilk bikaç denemede başarısız olmuştuk, ardından THıOSPA adında bi bel bölgesi için kas gevşetici içtik eşimde bende.zaten ogün oldu ilki.başarılar dilerim size vede mutluluklar.

Elimden geldiğince rahat olmaya çalışacağım ama ne kadar olur bilemiyorum tabi, nişanlımın o konuda elinden geldiğince anlayışlı olacağından da eminim ama ne bileyim, işi gücü bırakıp kan gelecek mi diye düşünmek bile yetiyo insanı endişelendirmeye.. Eminim nişanlım bunu sorun etmez ama aklından geçirse bile üzülürüm:KK43:

hiç korkma kendini rahat bırak
sadece bi sinek ısırcak :nazar:

cnm ben düğünde kınada heyecanlanmadım
eve gelirken heyecanlandığım kadar ama boşuna stres yapmışın
püf noktası kendini sıkma eşinde acele etmesin
gerisi kendi oluyo zaten
ha bide bi kayganlaştırıcı al tavsiyem sana
30 lira civarı ama ilk gece işe yarıyo ben almadım
keşke alsaydım en azından daa kolay olurdu
asla korkutmayın kendinizi zor olsa hiçbi kadın evlenmezdi

benim de ilk gecem yolda geliyor:) ama inanin hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic korkum yok.cunku artik 1 sene olacak nisanliyiz.e biraz alistik tabi bir birimize :))))) bizde 1 tek sinek isirmasi kalmis:KK70: :)

Son düzenleme:
korkulcayok bısey yok yavrım yoluna bırak salla gıtsın:jeyyar:delikafadulden

kalın kızlık zarı dışında acı yaratcak tek şey kendini kasmaktır. çünkü kastıkça vajen girişi daralır .daraldıkça canın yanar. yoksa bi acısı falan olmaz merak etme. hurafelere inanma. hatta istersen önce bir doktora görün kızlık zarının türüne baksın. normal incelikteyse onu da dert etmene gerek kalmaz.

şimdi mi acıycak birazdan mı diye düşünme bence arkadaşların dediği gibi akışına bırak aklında o olmasın sana senden başka kimse yardım edemez o yüzden rahat ol

arkadaşların dediği gibi caım hiç korkma ben düğün olmasına yakınken hiç korkmadım taki çeyiz serildi kadının biri bana olmadık şeyler söyledi ben çok korktum ve düğünümün hiç bir anını hatırlamıyorum eğer çok korkuyorsan ilk gecede olmasın bana kalırsa ki bizde eşimle öyle karar aldık aki ben rahatlıyana kadar o konuda biraz eşinin esnek olması lazım canım. esnek diyince anlayışlı olması lazım daha sonrasında o ilk gece korkun devam eder her birlikteliğinde canın yanar canım dediğim gibi hiç korkma ben acıyı hissetmedim ki benim kadar çıt kırıldım biri yoktur heralde

sen şimdi ilk gecenin heyecanıyla kendini kasacaksın o yüzden benim sana tavsiyem bir vazelin al onu sür daha kolay olacaktır tecrübe....

yat aşşaaaaa...:nazar::lepi:
bak keyfine..
sevdiğin adama ait olcaksın herşeyinle...onun kadını olacaksın
daha ne istiyosunŞeniz

kalın kızlık zarı dışında acı yaratcak tek şey kendini kasmaktır. çünkü kastıkça vajen girişi daralır .daraldıkça canın yanar. yoksa bi acısı falan olmaz merak etme. hurafelere inanma. hatta istersen önce bir doktora görün kızlık zarının türüne baksın. normal incelikteyse onu da dert etmene gerek kalmaz.

kızlık zarı bekarlarda nasıl kontrol ediliyo yani karından doktor anlayabiliyo mu bunu merak ediyorum..

ilk gece ayyy gülüp geçiyorum şimdi..
biz eşimle yaklaşık 3 yıl birliktelikten sonra evlendik ee haliyle çok yaındık birbirimize karşı ...
eve eşyaları felan düzdük akrabadan birkaç kadın bir baktımki karyolamın içine beyaz bir çarşaf sermiş ellemedim önce sonra herkes gidince kaldırdım attım ne gereği varsa anam niye ürkütürler böyle anlamam..
neyse biz düğün gecesi gece yarısı eve geldik zaten ,ikimizde yorgun bitmiştik bir gün sonra balayı tatiline çıkıcaz ,yatıp uyduk vallahi :)
sabah bir uyandık ki bütün yorgunluk bitmiş,düğün evlilik telaşları herşey sanki bir boşluktasın ve sevdiğin insanla birliktesin çok mutluluk verici bir duygu.. sabah oldu bizim birlikteliğimiz,hiiiiççç korkmayın ama vazelin tarzı yumuşatıcı kayganlatırıcı bişey kullanmanızı tavsiye ederim çok korkuyorsanız faydası oluyor..

kızlık zarı bekarlarda nasıl kontrol ediliyo yani karından doktor anlayabiliyo mu bunu merak ediyorum..

canım kzıalık zarı öyel karından görülecek bişey değil hatta dışardan vajinaya bakıldığında bile görülmeyeck bişey ... eğerki süphelenmene neden olacak bişey olmadıysa rahat ol ,kafana çok takma öyle kızlık zarını

X