Ilk bebeğini düşük yapan arkadaşlar...

sendeki kan pıhtılasması hangisi canım bendede faktör v taraması yapıldıda. ayrıca hamilemisin simdi igneler hamilelikte kullanılıyo diye biliyorum ben

evet canım hamileyim. ve hergun ıgne yapıyorum. ayrıca coraspin ıcıyorum. 2 tane dusuk yaptım ben de maalesef. bakalım bu sefer sorun olmaz ınsallah .. ben de tek faktor de pıhtılasma var. ama sımdı hatırlamıyorum ismini ama faktor V veya o mtrhf falan dıyorlar ya o degıl.

inşallah canı m hayırlısı ile hamile kalıp saglıkla kucagıma almayı okadar cok istiyorum kii.
inşaallah canım en yakın zamanda meleğin kucağına gelirrr...
kızlarr bide bişey sorucam size düşükten sonra size herhangi bir tetkik yapıldımıı yapıldıysa ne yapıldı.
canım bana hiçbir tetkik yapılmadı...bebeğin ölüm sebebi bile yok..kürtajdan bir hafta sonra doktora gittim ultsanografi yapıldı..her şey normaldi...o bebeğim dünyaya gelmeyecekmiş...ikinci hamileliğim çok şükür sorunsuz geçti kızım sağlıklı dünyaya geldi...

slm kızlar ben de kasım ayında bir düşük yaşadım.hazirandan beri korunmuyoruz.fakat olmadı.oysa düşük olan bebeğe korunurken hamile kalmıştım.acaba bir sorun olabilir mi?doktora gideceğim adetim bitince.kürtajın etkisi olabilir mi çocuğumun olmamaması?lütfen beni bilgilendirin.

slm kızlar ben de kasım ayında bir düşük yaşadım.hazirandan beri korunmuyoruz.fakat olmadı.oysa düşük olan bebeğe korunurken hamile kalmıştım.acaba bir sorun olabilir mi?doktora gideceğim adetim bitince.kürtajın etkisi olabilir mi çocuğumun olmamaması?lütfen beni bilgilendirin.
geçmiş olsun canım...o kadar çok olmamış korunmayı bırakalı hani 1 yıl korunmasız beraberlik sonucu bebek olmayınca sorun var diyor doktorlar...sen yine de bir doktora görün canım... ultrasonografi çektir orda her şey belli oluyor..ben kürtajdan sonra çektirmiştim...En yakın zamanda bebeğin kucağına gelsin inş..

teşekkür ederim canım doktora kesin gideceğim en azından kafamın rahatlaması lazım.

selam arkadaşlar,

bebegım kurtaj olmadan dustu,ıcınde kalan parcaları temızlemek ıcın doktor kurtaj yaptı,keseden parca aldılar bıopsı yapıldı,doktorun tek dedıgı gelısemedıgınden dusmus dedı,baska bısey yapmadılar,arkadaslar bu ay Allahın ıznıyle bebek dusunuyoruz korktugum kadar heyecanımda var :) Allah hepımızın yardımcııs olsun,yuzlerımızı guldursun ınsallah.

selam kizlar bende maalesef nisanda düsük sonrasi kürtaj oldum. Banada bisi söylemediler sadece gelismedigi icin dediler. Simdi kürtajdan sonra ilk bu ay tekrar calismalara basladik hayirlisi bakalim insallah cok beklemem.

hemen hamıle kalırmıyız acaba bende cok merak edıyorum...Allahım hayırlısını versın..aynı acıları yasatmasın hepımıze ınsallah.

canım gecmiş olsun. evet bence de daha cok yeni 3 ay olmus daha azıcık daha bekle ınsallah bekletmeden gelir kuşun. neden dusuk yaptıgın arastırıldı mı, kacıncı haftada duştu ?

bence de 3 ay normal,bıraz daha bekle bence ama kafana takıldıysa gıt doktora tabı,dusuk olan bebege korunurken hamıle kalmısım derken ben bunu anlayamadım?

bende ilk bebeğimi düşük yaptım.. 3 aydır deniyoruz olmuyo arkadaşlar...
bazı şeylere dikkat ediyomusunuz mesela ilişkden sonra hemen kalkmamak
bele yastık koymak sabaha kadar duş almamak vs...
varsa herkes tavsiyelerini yazarsa hepimiz faydanlanmış oluruz :)

rglime 7gün kaldi cok heycanliyim ama galiba tutmadi bu ay..Hic bir belirtim yok cünkü

bende adet gordukten sonra calısmalara baslıycaz 1 hafta kaldı adet gormeme boyle saymakta cok kotu:) aklınızda o sıra bebek olursa ondan da hamıle kalma sansımız bıraz olmazmıs onu dusunerek yapmamayı denemek lazım.evet hemen dus almamak,ayaklarını da havaya dıkmek gerekıyormus.ben ılk dusugumde yapmıstım bunları gercekten hemen hamıle kalmıstım.

bende adet gordukten sonra calısmalara baslıycaz 1 hafta kaldı adet gormeme boyle saymakta cok kotu:) aklınızda o sıra bebek olursa ondan da hamıle kalma sansımız bıraz olmazmıs onu dusunerek yapmamayı denemek lazım.evet hemen dus almamak,ayaklarını da havaya dıkmek gerekıyormus.ben ılk dusugumde yapmıstım bunları gercekten hemen hamıle kalmıstım.

inşallah canım hemen hamile kalırız

merhaba arkadaslar

sızlere bısey danısıcam,kurtaj anında rahım agzında yara olduu anlasılmıstı,ondan oncesınde benım akıntım cok olurdu sumuksu sekklınde felqn gelırdı,doktor yaradan kaynaklı dedı,daha sonrasında yara enfeksıyon kapmıstı su gıbı gelıyordu artık orkıd koymustum yanı,doktor fıtıl verdı azaldı yaran cok ıyı dedı.yalnız arada yıne sulu gelıyor ama hıc sumuksu seklınde olmuyor bu normalmı acaba ?

merhaba ben de ocak ayında kürtaj oldumm..
ilk bebeğimdi ve 11. haftanın son günlerinde kalp atışları durdu..
şuan folikasit ve coraspirin kullanıyorum..
3 aydır korunmuyoruz hayırlısı artıkk..

ben de 30 ağustosta kürtaj oldum 7+1 bebeğimin kalbi durduğu için.......
ilk adetimi 1 ekimde oldum ve hemen çalışmalara başladık. hayırlısı olsun bakalım....Allah bundan sonraki evlatlarımıza sağlık ve uzun ömür versin........

Son düzenleme:
X