İlk bakışta mi?yoksa alınan negatif sonuçlar sonrası mı?Doktorunuz size ne zaman pes ettirdi?

2. Tese yi emre bakırcı mı yaptı.o tedaviyi nerde yapıyı? Son tedaviyi Memorial de dondurulmuş spermle mı yaptınız? Memorial de fiyatlar nasıl?? Çok soru sordum ama.ikiz hamilelik duyunca heyecanlandim:halay:
2. Teseyide Emre bakırcı yaptı çok iyi çok güvendiğimiz bir dr ama Acıbadem Fulya’da tüp bebek yapıldı embriyo 1 tane kalitesiz oldu .bende spermleri memoriale taşıdım fiyatlar aynı 6500 civarı ama tabi kişinin sorunlarına göre değişir benim sağlıklı bi doğumum alınmış tüplerle gittiğimden fazla extra çıkmadı ilaçlar pahalı ama be kadar tuttu hatırlamıyorum heryerde çok paran gidiyo kaçınılmaz .ikiz hamilelikte çok riskli istenen bi durum diil benim ısrarımla 2. Embriyo koyuldu önemli olan sağlıkla zamanında Doğum hayırlısı olsun senin içinde zorlu zahmetli yıpratıcı işler belirsizlik zor kolay olsun inşallah

Bizdeki sorunda sizin gibiydi benim bahçecide oldu oğlum sonra kalan embriyolarla olmadı yeniden yese oldu eşim Emre bakırcıda başka yere gitmişti onun olduğu yerde denedim embriyo olmadı spermleri memoriale taşıdım şimdi ikizlerim olucak inşallah bende çocuk çocuk diye deli oldum sanki hiç çocuğum yokmuş gibi iyiki uğraşmışım malzeme bu diyen dr a inat futbol takımı kadar embriyom var çok şükür
Maşallah allah tamamına erdirsin inşallah

Bazı üyelerin sadece kendisine fayda arayıp başkasına fayda sağlamaktan kaçındığını görüyorum.
Lütfen paylaşın kızlar

Merhabalar
Bende 2. Tedavi içerisindeyim aynı dr. Da
Aslında ilk i olumsuz olunca dr aramaya başlamıştım tabii eşimin ısrarıyla aynı dr. A devam ediyorum daha iyi ilgilenir ilki olmadığı için ve herşeye baştan başlamayalım diye düşünüyor kendisi. Bende kabul ettim. Bu sektörde Hangi dr a güvenilir seçilemiyor bile
Şuanda da Rahim duvarı inceliği sorunundan transfer yapılmıyor ilaç tedavisindeyim ama Rahim kalınlaşmıyor napıcam bilemiyorum
İnşAllah bizlerde mutlu oluruz

Merhabalar
Aslında ilk i olumsuz olunca dr aramaya başlamıştım tabii eşimin ısrarıyla aynı dr. A devam ediyorum daha iyi ilgilenir ilki olmadığı için ve herşeye baştan başlamayalım diye düşünüyor kendisi. Bende kabul ettim. Bu sektörde Hangi dr a güvenilir seçilemiyor bile
Şuanda da Rahim duvarı inceliği sorunundan transfer yapılmıyor ilaç tedavisindeyim ama Rahim kalınlaşmıyor napıcam bilemiyorum
cnm rahim kalinlasmasi icin nar suyu icmeyi dene kalinlastirdivini soyluyorlar

bende ilk tup denememde negatif aldim doktorun azizligine ugradim sanirim yumurta rezervi azligi var bunu bile bile 1 embriyo koydu bana oda tutmadi simdi doktorumu degistirdim 5 olan folikul sayim o olmus insaallah tedaviye basladigimizda kaliteli olurlar uaa

arkadasım aynı dktrla ıkıncı denemede bebegını kucagına aldı

cnm rahim kalinlasmasi icin nar suyu icmeyi dene kalinlastirdivini soyluyorlar

Teşekkürler cnm duydum narı bende hatta tevafuk mu bilemiyorum ama tam nar suyumu içerken yazını gördüm benim hiç kalınlaşmıyor napıcam bilemiyorum
Testesteron hormonuyla alakalı die burda birinden okumuştum ilk randevu da tahlil isticem dr. Dan

Merhabalar
Şuanda ne kadar?benimde Çarşamba 7.2 CUMA 5.4 çıktı :KK43: lucrin ve estrofem kullanıyorum.Aynı zamanda coraspirin,b12 ve folbiol.

bende ilk tup denememde negatif aldim doktorun azizligine ugradim sanirim yumurta rezervi azligi var bunu bile bile 1 embriyo koydu bana oda tutmadi simdi doktorumu degistirdim 5 olan folikul sayim o olmus insaallah tedaviye basladigimizda kaliteli olurlar uaa
Hakkında hayırlısı olsun.Tekrar mı yumurta toplanacak?

Teşekkürler cnm duydum narı bende hatta tevafuk mu bilemiyorum ama tam nar suyumu içerken yazını gördüm benim hiç kalınlaşmıyor napıcam bilemiyorum
Testesteron hormonuyla alakalı die burda birinden okumuştum ilk randevu da tahlil isticem dr. Dan
benimde cok fazla sivilcem cikiyor bende doktordan testosteron hormonu tahlili istiycem yaa ona hic bakilmadi belki o yuzden olmuyordur diye dusunuyorum

Hakkında hayırlısı olsun.Tekrar mı yumurta toplanacak?
amin cnmm evet tekrardan yumurta toplanacak suanda kaliteli olmasi ve sayi artisi icin ilac kullaniyorum ilk folikul gorunumu 5 di ilaclardan snra suanda 9 cikti bu ay insaallah 10 11 bulur ve kaliteli olurda bi 2 3 yumurta toplanir yaa

amin cnmm evet tekrardan yumurta toplanacak suanda kaliteli olmasi ve sayi artisi icin ilac kullaniyorum ilk folikul gorunumu 5 di ilaclardan snra suanda 9 cikti bu ay insaallah 10 11 bulur ve kaliteli olurda bi 2 3 yumurta toplanir yaa
inşallah.Allah yüzümüzü güldürsün.haberdar et.

X