Ilk aşılamada hamile kalan ya da aşılama sonrası spermleri geri gelen var mı ??

Steva

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2014
99
16
Arkadaşlar 3 Aralık 2017'de aşılama yaptırdım. Ama yumurtam normal bir şekilde kendisi büyümüş yani aslında büyütme iğneleri ve çatlatma iğnesi yaptırıp aşılama yaptıracaktık. Gerek kalmadan yumurta büyümüş şaşırdık. Doktorum da riske atmamak için çatlatma iğnesi yapıp aşılamayı gerçekleştirelim dedi ve 3 Aralık'ta aşılama yapıldı. 5 dk bacaklarım hava doğum masasında yatırdı. Sonra günlük yaşamına devam et herhangi bir kısıtlama yok dedi. Bende eve döndüm yinede çok hareket etmedim ama otururken kahverengi renkle karışık az bi sulu sıvı geldi sizce sperm olabilir mi ? Ilk seferde hamile kalan oldu mu hiç ? Kafamda deli sorular

Aşılama yaptırmışsınız sonucu ne oldu acaba cevap yazarmısınız ? Ben de yeni aşılama yaptırdım bugün 4. Günüm kahverengi bir akıntım olmadı ama sonucu merak ediyorum tuttu mu acaba ?

Bende ilk aşılamamı yaptırdım ama tutmadı aşılamanın 14.günü adet oldum 15. Günü kan testi istemişti doktor gerek kalmadı

Bende ilk aşılamamı yaptırdım ama tutmadı aşılamanın 14.günü adet oldum 15. Günü kan testi istemişti doktor gerek kalmadı

Hadi yaaa. Benim de ilk aşılamam bana da tutmamış gibi geliyor ne zaman yaptırdınız aşılamayı ve doktorunuz sonrasında ne dedi ?

Hadi yaaa. Benim de ilk aşılamam bana da tutmamış gibi geliyor ne zaman yaptırdınız aşılamayı ve doktorunuz sonrasında ne dedi ?
12 mayısta yaptırdım 25 mayısta hasta oldum doktor bu en doğal yöntem bir kerede tutmayabilir biz en fazla 2 kere yapıyoruz olmazsa tüp bebek dedi ama bende ve eşimde de bir sorun yok ama hamile kalamıyorum sebepsiz yaşımız da en uygun yaşmış bu hafta tekrar çağırdı konuşmak için gidicez karar vericez

Canım bizde de hamile kalmaya engel hiç bir sorun yok görünüyor sadece bende kan pıhtılaşması var onun için de öncesinde hiç bir şey vermedi hamile kaldıktan sonra dedi eğer bu tutmazsa bende 2-3ü falan beklemem direk tüp bebek istediğimiz söylerim

Sen kac yasindasin canım bana erken dediler tüp bebek için bide senin rahim filmi cektilermi benim sadece o cekilmedi

Sen kac yasindasin canım bana erken dediler tüp bebek için bide senin rahim filmi cektilermi benim sadece o cekilmedi

22 yaşındayım canımm. 23den önce tüp bebek yapmıyorlarmış. Ben de ekim de 23 olcam inşallah eğer bu tutmazsa bir daha aşılamayla uğraşmayıp ekimden sonra tüpe geçerim büyük ihtimal. Rahim filmi çektiler bana öncesinde ama onda da hiçbir şey çıkmadı herşey normal dedi çok şükür

İnşallah tutarda uğraşmazsınız canım insanın morali çok bozuluyo rahim filmi çekilmedi benim bir bende çektiricem ağrılı oluyo diyolar sen bir sorun yaşadın mı bide ücreti ne kadardı?

İnşallah tutarda uğraşmazsınız canım insanın morali çok bozuluyo rahim filmi çekilmedi benim bir bende çektiricem ağrılı oluyo diyolar sen bir sorun yaşadın mı bide ücreti ne kadardı?

Canım eğitim araştırma hastanesinde ücretsiz yaptırdım. Farklı farklı özel hastanelere sorduğumda da 700-900 tl kadar ücret istemişlerdi. Gözünü korkutmak istemem ama benim çok ağrılı geçti

Hmm tamam canım yaptırıcam mecburen aklımda soru kalmasındansa

Hmm tamam canım yaptırıcam mecburen aklımda soru kalmasındansa

Bence de yaptır canım tüplerde tıkanıklık var mı ve varsa da rahim filmi sırasında açılıyor rahimde şekil bozukluğu var mı hepsi çıkıyor ortaya. En azından kafan rahat olur acaba şu var mı diye düşünmezsin ve ona göre tedavi yöntemine başvurursun

Çok sağol canım yardımcı olduğun için

Aşılama yaptırmışsınız sonucu ne oldu acaba cevap yazarmısınız ? Ben de yeni aşılama yaptırdım bugün 4. Günüm kahverengi bir akıntım olmadı ama sonucu merak ediyorum tuttu mu acaba ?
Kusura bakmayın çok geç gördüm mesajınızı. Benim aşılamam tuttu. Hatta şuan 31 haftalık gebeyim. Allahım isteten herkese hayırlı sağlıklı bir evlet nasip etsin. Sizin aşılamanızın sonucu nedir?

Benim ilk aşılamam tutmadı malesef perşembe günü 3 yumurtayla 2. Aşılamam oldu inşallah by defa güzel haberler alırm. Rabbim kimseye aratmasın

Aşılamanızı olduğunuzda belirtileriniz varmıydı. Benim ilk aşılamamdan sonraki 3 gün gaz sancısı gibi ağrım vardı. İlk birkaç gün de olmadı ama dünden beri ara sıra kasık batması oluyor. Acaba bir şeyler oluyormudur yaa

Hatıladığım belirgin bi belirti yoktu canım. İnşallah olumlu belirtiler yaşıyorsundur. Gazın oluyorsa üşütmemeye çalış. Ayaklarını sıcak tut. Haberlerini bekliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…