İlk adımı kadın mı atmalı?

snowyy3

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2022
224
96
Arkadaşlar merhaba geçenlerde de bir konu açmıştım durumumla ilgili şimdi ise bir güncelleme var yazayım. Özetle ilk konum şuydu: bir adamdan hoşlandım ama işte flört vs bu işlerde tecrübesizim, farklı şehirlerde oturuyoruz, kendimi nasıl hatırlatabilirim? Di. Şimdi ise şöyle ben onun bir sosyal medya hesabını buldum ama hesabı nasıl desem kişisel de değil blog sayfası gibi. Ve 10k’ya yakın kişi takip ediyor sanırım takibe takip yapıyor sayfasının büyümesi için. Sizce onu takip etmeli miyim? Yoksa bekleyip başka şeyler mi yapmam gerek? Önerileriniz neler?

Arkadaşlar merhaba geçenlerde de bir konu açmıştım durumumla ilgili şimdi ise bir güncelleme var yazayım. Özetle ilk konum şuydu: bir adamdan hoşlandım ama işte flört vs bu işlerde tecrübesizim, farklı şehirlerde oturuyoruz, kendimi nasıl hatırlatabilirim? Di. Şimdi ise şöyle ben onun bir sosyal medya hesabını buldum ama hesabı nasıl desem kişisel de değil blog sayfası gibi. Ve 10k’ya yakın kişi takip ediyor sanırım takibe takip yapıyor sayfasının büyümesi için. Sizce onu takip etmeli miyim? Yoksa bekleyip başka şeyler mi yapmam gerek? Önerileriniz neler?
Merhaba ,

Benim yazdıklarım belki genelleme gibi olacak ama
ilişkiyi başlatan kadınsa eğer erkek hep kaçar vaziyette olur.
Sonra kadın üsteleyecek, ilgilenecek, fedakarlık edecek ve
bitmesin diye belki saçını süpürge edecek.
Bunu unutmayın lütfen.

Konunuza göre bakarsak sizden hoşlandıysa karşı taraf bir adım atardı diye düşünüyorum.
Sizin çabanızla başlarsa sizin çabanızla zar zor devam eder ve üzülen siz olursunuz.

Merhaba ,

Benim yazdıklarım belki genelleme gibi olacak ama
ilişkiyi başlatan kadınsa eğer erkek hep kaçar vaziyette olur.
Sonra kadın üsteleyecek, ilgilenecek, fedakarlık edecek ve
bitmesin diye belki saçını süpürge edecek.
Bunu unutmayın lütfen.

Konunuza göre bakarsak sizden hoşlandıysa karşı taraf bir adım atardı diye düşünüyorum.
Sizin çabanızla başlarsa sizin çabanızla zar zor devam eder ve üzülen siz olursunuz.
Haklısınız... Sadece uzağız ve toplasan beş dakika muhabbet etmişizdir. Ben iyi stalk yaptığım içim buldum :KK70: :KK70: erkekler bu konuları o kadar takmıyorlardır :/ ya da bilmiyorum işte :/ doğrusunuz gerçekten değersiz gibi hissedeceğim eğer ilk ben adım atarsam :KK43:

X