İlişkiye giremiyoruz eşimle. Çok yoruldum artık..

Yok yönü doğru ama ben acır diye ilerleyemiyordum

bir tane daha doktora sorun, bana uyduruk geliyor böyle dar vs denilmesi. Psikiyatristyardimi alin. bir de sevisin, illa giris olmasına gerek yok, bir şekilde boşalırsanız daha az gergin olursunuz. Sonra alıştıkça giriş de daha rahat olur

Eşiniz zorladimi ..yani pes mi ediyor
Misal agliyormusunuz acidan esinizde birakiyor mu

Bence herkesin ayrı acı eşiği
Kimisinin dar bencede buna inanıyorum
Kimisinin de rahat oluyor gevşek..
Kayganda olunca kolay olur

Cevreniz neden biliyor ki bu durumu artık siz evli bir kadınsınız cinsel hayatınız yatak odanız sizin özelinizdir.. Sadece yatak odası da değil aslında evlilik hayatı sizin mahreminizdir. İleride eşinizle tartıstıgınız da bunu da ailenizle arkdaslarınızla paylaşırsanız ileride cok uzulursunuz, herkes sizin ilişkinize evliliğinize yorum yapma hakkını bulur. Siz eşinizle barısırsınız olayları unutursunuz ama anlattığınız kişiler asla unutmaz. Lütfen en basındayken ilişkinize dair hadsizce sorular soranlara sınır cizin.

Burada psikiyatrik bir durum yasayan bir insana söyledikleriniz bence agir kaçiyor.

Cinsel organinizi bile keşfedemeyecek kadar cinsellige kapali olup evlenince birden bire butun cevre kim seks yapiyor kim yapamiyor muhabbetlerine girmenize zaten benim aklim ermiyor.
Cevreden gelen hadi seviş baskisi.
Bu gecince cocuk yapma meselelerini bari anlatmayin, bu seferde cevrem cocuk baskisi yapiyor diyeceksiniz habrriniz olsun.

Burada psikiyatrik bir durum yasayan bir insana söyledikleriniz bence agir kaçiyor.
Yukarida hafif bir sekilde uyardik bir arkadasla birlikte ama anlamayip “kaynimda da fitik vardi” tadinda cevaplar verdi ve kosa kosa dedigimiz sona dogru gidiyor.

Sonuc itibariyle acik acik uyarmak zorunda kaldik

Senin ilkin kolay oldu galiba

Bence herkesin ayrı acı eşiği
Kimisinin dar bencede buna inanıyorum
Kimisinin de rahat oluyor gevşek..
Kayganda olunca kolay olur
Acı eşiği farklı olabilir ama ilk birliktelikte deli dehşet bir acı yok ki o yüzden biraz içip gevşese his bile etmeyebilir + dar olması daha haz verici bence

Acı eşiği farklı olabilir ama ilk birliktelikte deli dehşet bir acı yok ki o yüzden biraz içip gevşese his bile etmeyebilir + dar olması daha haz verici bence
Bak bence herkes kendi anatomisine göre Yorum yapıyor.Kimisi şak diye doğururken kimisi günler sürüyor
Bu ilk birliktelige bende delidehset acı diyorum başka da birşey demiyorum
Hee alkolde kullanmıyoruz tabi

Bak bence herkes kendi anatomisine göre Yorum yapıyor.Kimisi şak diye doğururken kimisi günler sürüyor
Sizin de bu mesajiniz konu sahibine ne kadar da faydali oldu, tamam sizsiniz tamam

Bende kalkıp neden öyle dedin demiyorum zaten alıntıyı siz yaptınız cevap verdim ilişki sırasında aşırı şekilde ağrınız acınız oluyorsa ıslanmıyorsunuzdur doğal olarak zevk de almıyorsunuz demektir cinsel birliktelikte deli dehşet acı normal değil siz kabul etmezsiniz o sizi ilgilendirir benim fikrim de beni

Islaklık dediğimiz şeyde etkisi uzun sürmüyor ki zamanla yarış etmek lazım
Herkesin ilk buluşması farklı oluyor bence

Benim de şak diye olmadı mesela
Adam ter döktü nasıl zorlandı ilk buluşmada
Yani ne diyeyim penisten penise vajinadan vajinaya herşey görecelidir
Herkese kolaylıklar diliyorum

Penisten penise veya vajinadan vajinaya göreceli bir sey değil. Beyimin ki buyuk benimki de cok dardi demeye getiriyorsunuz herhalde anlamadim ama eğer olağan dışı doktorun mudahale etmesi gereken bir durum yoksa iliskide zorlanmanin ve zorlanmamanin penis boyuyla vajinayla alakasi yok, tamamen psikolojik ve iyi bir ön sevişmeyle alakali.

Niye illaki herkesin saldım çayıra misali rahat mi olacaktı.
Siz bunu nerden cikariyorsunuz allamm yaa
Bu kadar diretmeye ne gerek var
Hayır illa ki kolay çok kolay
Tamam senin ki çok kolay olmuş olabilir kabul ediyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…