İlişkiye giremiyorum

chkragull

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2023
179
24
24
Arkadaşlar 1 buçuk aylık evliyim hala ilişkiye giremedim doktora gittim hiçbir sorun yok dedi tam ilişki sırasında kendimi çok kasıyorum ne yapabilirim yaşayanlar var mı

Arkadaşlar 1 buçuk aylık evliyim hala ilişkiye giremedim doktora gittim hiçbir sorun yok dedi tam ilişki sırasında kendimi çok kasıyorum ne yapabilirim yaşayanlar var mı
Ben yaşadım ama dördüncü gün üstesinden geldim doktorumun sayesinde tabi iki doktora gittim biri dedi vajinusmus yok sağlıklısın kendini kasma dedi gönderdi yine yapamadım sonraki doktorum dedi kendini zorlama denedikçe zarın hasar görmüş yıpratmışsnız böyle devam ederse denedikçe bozulacak ve kanamasız yırtılacak haberiniz olmayacak ben bunun üzerine dedim bi kerede yapmam lazım kendime cesaret verdim ve yaptım erkek de çok önemli benim eşim ben kastıkça diyordu yaptık aslında kanaman olmadı demek zar yapın öyle vs artık dört gün psikolojimi bozmuştu sağolsun doktor sayesinde doktor yapmamışsınız karınız bakire henüz dedi de öyle ikna oldu sonra gittim yaptım ve kanamalı şekilde normal bi ilişki oldu kasma kendini lütfen

Ben yaşadım ama dördüncü gün üstesinden geldim doktorumun sayesinde tabi iki doktora gittim biri dedi vajinusmus yok sağlıklısın kendini kasma dedi gönderdi yine yapamadım sonraki doktorum dedi kendini zorlama denedikçe zarın hasar görmüş yıpratmışsnız böyle devam ederse denedikçe bozulacak ve kanamasız yırtılacak haberiniz olmayacak ben bunun üzerine dedim bi kerede yapmam lazım kendime cesaret verdim ve yaptım erkek de çok önemli benim eşim ben kastıkça diyordu yaptık aslında kanaman olmadı demek zar yapın öyle vs artık dört gün psikolojimi bozmuştu sağolsun doktor sayesinde doktor yapmamışsınız karınız bakire henüz dedi de öyle ikna oldu sonra gittim yaptım ve kanamalı şekilde normal bi ilişki oldu kasma kendini lütfen
Çok korkuyorum kasıyorum kendimi ve atlatamıyorum bunu çok kez deniyorum ama hiç içine girmiyor kasıyorum çünkü nasıl yenicem

Çok korkuyorum kasıyorum kendimi ve atlatamıyorum bunu çok kez deniyorum ama hiç içine girmiyor kasıyorum çünkü nasıl yenicem

Bu topiğe bir göz at canım istersen, ben de oradan aldığım destekler ve bilgilerle yendim bunu.

Bu topiğe bir göz at canım istersen, ben de oradan aldığım destekler ve bilgilerle yendim bunu.
Sen nasıl yendin canım ya ben bir türlü araştırdım okudum yüne yenemiyorum sanki çok acıyacakmış gibi kasıyorum kendimi

Boyle bir konu daha açılmıştı baya yorum vardı sorun yaşayan kişi de ise yaramıştı eğer bulabilirsen o konuya yorumlara bakabilirsin. Sakinleştiriciler var ehliyet sınavları için falan da veriyorlar ondan da kullanabilirsin

Geçmiş olsun.
Kendine fazla yüklenme.
1,5 ay daha çok yeni.
İlla birleşme olacak diye düşünme.
Sadece sevişicez diye kendini odakla.
Sevişip zevk almaya çalış. Islandıkça daha kolay olacaktır.
Eşin tecrübeliyse yavaş yavaş o girecektir.
Yeterince ıslanırsan çok fazla anlamassın bile.
Kayganlaştırıcıda kullanabilirsiniz.

Kasacak bişey yok eninde sonunda olacak bişey ve çok da kasıyorum ediyorum gibisinden kendini diğer kadınlardan ayırma her kadın aynı dönemden geçiyor doktorlarına uy ama ilerde keşke kendime cesaret verseydim diyeceğin için süreyi de daha fazla uzatma kolaylıklar diliyorum

Geçmiş olsun.
Kendine fazla yüklenme.
1,5 ay daha çok yeni.
İlla birleşme olacak diye düşünme.
Sadece sevişicez diye kendini odakla.
Sevişip zevk almaya çalış. Islandıkça daha kolay olacaktır.
Eşin tecrübeliyse yavaş yavaş o girecektir.
Yeterince ıslanırsan çok fazla anlamassın bile.
Kayganlaştırıcıda kullanabilirsiniz.
Uslanıyor ama o düşünceye girince kuruyor

Kasacak bişey yok eninde sonunda olacak bişey ve çok da kasıyorum ediyorum gibisinden kendini diğer kadınlardan ayırma her kadın aynı dönemden geçiyor doktorlarına uy ama ilerde keşke kendime cesaret verseydim diyeceğin için süreyi de daha fazla uzatma kolaylıklar diliyorum
Canım çok istiyorum yapmak o kafaya girerek iletiyorum sonra korkuyorum

Kuzum İnan öyle de yapıyor ama hissediyorum ya kasılıyorum

Seni çok iyi anlıyorum umutsuz olmanıda asla istemiyorum. Bende 6 ay yapamadım daha sonra tedaviyle oldu ilk seferim. Vajinismusla ilgilenen bi doktordan destek alman belki iyi gelir daha fazla yıpranmadan.

X