Ilişkinizde Yeterince Romantizm Var Mi?

şte romantizm budur, işte eskimeyen aşk budur, işte sevgi, işte aşk, işte muhteşem çift, işte ilişki budur! :) Siz olayı bitirmişsini...! Sizin ilişkinizde romantizm eksik olmuyor, ve bu ilişkinin en güzel yanı sizin için zaten bu romantizm. Sevginizi, aşkınızı doyasıya yaşamaya çalışıyorsunuz ve romantik olmak sizin için zor bişey olmanın ötesinde, bir yaşam tarzı haline gelmiş. Tahtaya vurun, aman nazar değmesin. Tebrikler...

e ben bunu biliyodum zatennn :)

İşte romantizm budur, işte eskimeyen aşk budur, işte sevgi, işte aşk, işte muhteşem çift, işte ilişki budur! :) Siz olayı bitirmişsini...! Sizin ilişkinizde romantizm eksik olmuyor, ve bu ilişkinin en güzel yanı sizin için zaten bu romantizm. Sevginizi, aşkınızı doyasıya yaşamaya çalışıyorsunuz ve romantik olmak sizin için zor bişey olmanın ötesinde, bir yaşam tarzı haline gelmiş. Tahtaya vurun, aman nazar değmesin. Tebrikler...:asigim:

E dabükü doğal olarak bu sonuç çıkıcak..Soruların hiçbirinde hayır işaretlenicek gibi değildiki :1closedeyes:

Aman nazar değmesin :nazar: :nazar: :asigim:

hehheheheheheh allah iyiligini versin emi güldürdün beni ALLAH ta seni güldürsün bidenem sende benim gibi tanışmadın kanımca romantizimle

"İlişkinizde yeterince romantizm var mı?" testinin sonucu:
Hiç fena değil ama malesef sizden daha romantik çiftler var. Onu sevdiğinize şüphe yok ama sanırım romantizmi yaşamayı pek bilmiyorsunuz, en azından gerektiği kadar. Belki de bu sizin tamamen karakterinizden kaynaklanıyor. Hayatınızdaki diğer konulara verdiğiniz önem acaba ilişkinizden daha mı önemli yoksa acaba artık ilişkiniz eski tadını mı kaybetti? Bir sebep olduğu kesin, ama geç kalmış sayılmazsınız. Romantizmi bu ilişkiye sokmalısınız diye düşünüyor ve bu konuda bizimle aynı fikirde iseniz, bugün ona bir buket çiçek alarak yada akşam onu romantik bir yemeğe çıkartarak eyleme başlayabilirsiniz. Hadi sizi görelim. :)

X