Iliskiden sonra neler yapiyorsunuz?

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Ayaklarımizi duvara dayayipta 3 5 dk oyle beklesek olur mu? Bide sperm vajinadan akip gidiyo akmasin diye pecete koyuyorum vajinamin girişine. Siz akmasin diye ne yapiyorsunuz

Ayaklarımizi duvara dayayipta 3 5 dk oyle beklesek olur mu? Bide sperm vajinadan akip gidiyo akmasin diye pecete koyuyorum vajinamin girişine. Siz akmasin diye ne yapiyorsunuz
Bende bacak bacak üstüne atıp bi 15 dk falan yatıyorum ama bacaklarımı falan dikmiyorum canım. Kalktığım gibi akıyor zaten kalan sağlar bizimdir

Eşim 3 5 dakika çekilmesin beklesin öyle sonra dümdüz uzan 30 dk akan aksın yeterli sperm gitmiş oluyor zaten

Eşim 3 5 dakika çekilmesin beklesin öyle sonra dümdüz uzan 30 dk akan aksın yeterli sperm gitmiş oluyor zaten
Bende bacak bacak üstüne atıp bi 15 dk falan yatıyorum ama bacaklarımı falan dikmiyorum canım. Kalktığım gibi akıyor zaten kalan sağlar bizimdir
Akıyor ona yapacak birşey yok gitmesi gereken gidiyor içeriye. Rahat olun
Benim yatak duvar yaninda ben duvara dayiyom ayaklarımi, pecete koyuyom bide akan peceteye akiyo

Akmasin diye menstural kap koyan vardi bu grupta. Hamile de kaldi. Pecete mantiksiz conku zaten akani o emiyor, kalmasi icin bir faydasi yok ki.

Kuzum fizik kurallari geregi zaten akmasi normal bi sekilde ulasmasi gereken ulasiyor iceri ordan sonrasi nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…