İlişkiden sonra kanama

sevinc005

Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2022
67
14
22
Merhaba. Adetime yaklasık 12 gün var. 2 gün önce bir iliskim oldu. Dün de bugün de cok cok hafif bir kan damlası gördüm lavaboda. Bu ne sebepten dolayi olabilir. dogru bir sekilde korundugumuza eminim ama hamilelik olabilir mi?
Son adet tarihim 17 ağustos

İkisi de tam koruma sağlamayan yöntemler olabilir tabii. Büyük ihtimalle yumurtlama gününüzdü ve en ufak zevk suyu spermi bile döllenme gerçekleştirebilir
Bu kanama gebelikten dolayi olabilir mi yani
İlişkiden 1 gün sonra hemen gebe kalınıp kanama oluşabilir mi

Hayır ilişki yaşadığınız zaman yumurtlama dönemi olur ve gebelik şansı yüksek olur. Yani döllenme ihtimali yüksek
Kusura bakmayın yine rahatsiz edicem ama
İlisli gününden beri yani pazar gününden beri lekelenmem var bugün bildiğin adet baslangıcı gibi arttı
Hastaneye gitmelik bir durum mu bu regl 10 gün önceden baslayabilir mi yardım edşn lütfen

Hastaneye gitmeniz iyi olur burdan bilemeyiz, 10 gün erken başlasa bile bu bir sağlık sorunu olabilir

Kondom+geri cekilme ile oldu olabilie mi yine de
Ben içinizi rahatlatmaya çalışayım hamilelik için vajina içine sperm girmesi lazım ve siz kondomla bunu önlemişsiniz ha olursa bir ihtimal diye de geri çekilmişsiniz kondomla birlikte o yüzden çok zor bir ihtimal bence hamilelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…