ilişkiden sonra hemen kalkıp,hamile kalabilen ??

can0677

Guru
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
182
9
Arkadaşlar form da gezmediğim okumadığım yer kalmadı heralde..cinsiyet belirleme ile ilgili ..yada hamile kalmayla ilgili...vardığım sonuç...Ne çin Ne rus Nede ötekiler..okuduklarımda erkek spermlerinin hızlı olup hemen öldüklerinden bahsediliyor..
bende şöyle düşündüm..olayı akışına bırak ,stressiz bir ilişki yaşa ve sonra beklemeden kalk baynyoya ...eger ki hamile kalabilirsen bil ki cinsiyet erkek..(dişi spermler geç gidiyormuşya )
bir arkadaşım daha ilk çocuğuma hamileydim o anlatmıştı..2 çocugu istememiş...ilişkiden sonra hemen kaltım diyor ve sonuç bir kzıı bir oglu oldu...İnşallah benim de oğlum olur gönül....ilki kız oyuzdennn Am rabbim hayırlısını versin..Bu arada da erkeğinizi besleyin mutlaka spermleri kaliteli olması açısından...Ben keçiboynuzu suyu içiriyorum sabah akşam...:) bakalım ne olacak...Sizlerden isteğim bu tarz hamile kalan var mı..yatmadan sagına soluna 10 dakika veya 1 saat...yani hemen kalkan...anlamışsınızdır..bence burada artık herkes biraz uzman sevgiyle kalın..

Allah hayırlısını ve sağlıklısını versin inş. Bu işlerin, oraya buraya dönmekle, hemen kalkıp kalkmamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.

çok ilginç ben de ilk kez böyle bir şey duydum bana mantıklı gelmedi canım ben de oğlum olsun isterim ama dişi spermlerin geç erkek spermlerin çabuk öldüğünü sanmıyorum inş. sağlıklı hayırlı bir evladın olur

erkek spermleri içeri attıktan sonra kalksanda bişey farketmez zaten döllenirse hamile kalır bayan ben kalktımda sıcak suddada yıkandım hamile kaldım fakat 1 aylıkken düştü kısmet:)

olacaksa kalksan da olur..cinsiyet için bu sperm erken geç gider yorumunuz bana saçma geldi böyle bi şey olsa doktorlar bizlerden önce bilir ve tavsiye ederlerdi....sağlıklı bebek dileyin boşverin kız erkek hayırlı evlat olsun..bi de çin takvimi var ona bakın cinsiyet için...

biz bitanesini bulamazken siz cinsiyet seçiyonuz işte rabbim ne kadar verirse kullar o kadar ister hiç farketmez ister kız ister erkek olsun hayırlı evlat olsun sizinki yemekten sonra tatlı istemek ama daha biz karnımızı doyuramadıkki bide bizim yerimize koyun kendinizi

çok yerinde bir cevap.kesinlikle katılıyorum

hahahah cidden çok güzel anlatmışsın duygularını ama arkadaşın bir kızı varmış zaten 2.yi erkek istemesi çok normal Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah...

ya bende dusuncelerınıze katılıyorum olacagı varsa olur mutlaka hıcbırsey bızım elımızde degıl sonucta..

bende hamıle kalmak ıcın ugrasıyorum 8 aydır ılıskıden sonra kalkmıyorum sabaha kadar oyle yatıyrorum banyo yapmayım akmasın dıye ama bu seferde abdestsız yattıgım ıcın gecelerı korkarak uyanıyorum yıne spermler akıyo hıcbır ıse yaramıyo ama hemen kalksam acaba hıcmı olmaz dıyorum akar tamamen dıyorum.
ne yapmam lazım bılemedım?

arkadaşım sen sanırım yanlış bilgilenmişin spermlerin 1 tanesi bile döllemeye yetiyor zaten onca sperm içinde 1 tanesi dölleyebiliyor üstelik spermler 1-2 gün canlı kalabiliyor .. ve üstelik su tutmak temizlemiyor akıttırmıyor üstüne dahada içeri ittiği için bütün hastalık vs . şeyler buradan geliyor ..
benimde duyumum cinsiyet konusunda o an tam iş üstündeyken tam o an geldiğinde kadın istekli olursa kız kadın soguk olursa erkek olurmuş diye duydum .. ama dogrumu bilmiyorum :)

İlk hamileliğimde korunuyorken arada bi kez korunmamıştık ve hiç hamilelik aklımda yokken hamile kaldım ( dolayısıyla beklemek ayaga kalkmamak gibi bi çabada sarfetmedim) olacagı varsa oluyo canım ...

arkadaşlar ayağa kalkmadan belinin altına yastık koymayı Dr lar tavsiye ediyor.....hem akla yakın..yerçekimine ters bir şey yapıyorsunuz bu yüzden spermlerin içe gidişi hızlanıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…