İlişkiden sonra 2 kere düzenli adet oldum ama dün adetten önce kahverengi leke geldi hamile miyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Aylinmkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
17
5
23
2 ay olcak reglimden bir gün önce korunmasız ilişki oldu ama içime boşalmadı tam diye biliyorum. Belki çok az olasılık farketmemişizdir ama üstüme boşaldı eminim. Sonrkai gün regl oldum sonraki ay günümde regl oldum ve bu ay regl oldum bugün ama dün hafif kahverengi sıvı geldi. Hiçbir belirti yoktu geçen ay regl bitince erken gebelik test aldım negatifti dün de leke gelince aldım negatif ama korkuyorum yinede sizce var mıdır bişey

Taabii ki ciddiyimm
Ama içime boşalmadı diye biliyorum bide reglimden 1 gün önceydi 2 aydır da adet oldum günümde sadece bugün regl oldum dün reglimden önce kahve akıntı oldu. Onun dışında hiç belirti yoktu. Var mıdır gerçekten sizce. Varsa kan testine gitsek çıkar mı ne yapmalıyız

Zaten bosalmadan hamile kaliniyor tatlim kahverengi akinti senin hamile kalmani sagliyor hatta ikiz olma ihtimali yüksek baya

Dalga geçilecek soru sormayın o zaman 2 kere adet görmüşsünüz üstelik testler negatif. Hamile olsanız şuan bebeğin cinsiyeti bile belli olurdu.
Kusura bakmayın lütfen bir bilgim yok bu konuda cok korkuyorum da yerleşme kanaması olabilir fln diyo biri olur biri olmaz diyo herkes farklı bişey diyince korktum cidden hiç bilmediğim bişey buraya sordum ciddi bi cevap alamadım nolur yardımcı olun anşatabilecegim baska kimse yok

İki kez regli olmuşsun yaa neden bu saçma soru yani burada insanlar iğneler ilaçlar asilamalar tüp bebekler zor hamile kalıyor yani siz havadan hamile kalmanın derdindesiniz yani bunu sadece size değil durmadan bu konuların acanlarada diyorum valla gına getiriyorsuuz

Kusura bakmayın dedigim gibi kahve akıntı gelince korktum. Bi bilgim de yok bu yüzden danışmak istedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…