İlişkiden bir hafta sonra ufak tefek belirtiler oluyor mu KIZLAAARRRR !!!!!

canım yumurtlama günlerimden sonra göğüs ağrısı fena halde ve şuandada geceleri uyuyamıyorum rüyalar bel ağrısı kasık ağrısı karın şişkinliği vs... garip yani :S

canim benim Allah gönlüne göre verir insallah....Allah insallah herkese bebis verir...:Saruboceq:AMIN

Ben almanya....senin Schatz kullanici adi nerden geldi aklina??? almanca biliyorsun o zaman??? mi acaba...

bonn a yakin biryerdeyim...sen nerdeydin?? ha bu arada diger linkte yazmistim sana, ki eger yarin yapsam testi cok mu erken olur...yoksa pazartesinimi beklesem.. ne dersin?.

bonn a yakin biryerdeyim...sen nerdeydin?? ha bu arada diger linkte yazmistim sana, ki eger yarin yapsam testi cok mu erken olur...yoksa pazartesinimi beklesem.. ne dersin?.

bende oralardanımm cnm bonna çok yakın şimdi bide akraba çıkarsak :))) bence pazartesiyi bekle cnm :))!!!!

bende oralardanımm cnm bonna çok yakın şimdi bide akraba çıkarsak :))) bence pazartesiyi bekle cnm :))!!!!

insallah rahatsizlanmam da beklerim pazartesiyi...:Saruboceq: baksana su bebis o kadar tatli ki Allah insallah bizlere de nasip eder

inşallah cnm inşallah hiçbir belirtin yokmu cnm mide bulantısı batmalar falan gibi???

söyle diyeyim sana, karnim sanciyor, ama biraz daha azaldi simdi, sabah daha kötüydü, tuvalete gidesim geliyor sürekli, o da psikolojik mi bilmem, gögüslerim feci sekilde agriyor, dokunamiyorum...ama adet sancisi varmis gibi...karisigim iste bilmiyorum düsünmesem daha ii aslinda

cnm ümidini kırmak istemem sen bence düşünme geçen ay bende öyle oldum emindim ağrıyor gelecek gibi oluyor ama gelmiyor 3-4 gün geçti test aldım yaptım olmadı negatif (-) sonra kan testi yaptırdım özel hastanede ama beklerken bile eminim yani var bebek öyle diyorum bütün belirtileri var hatta kaç kere midem bulantı beklerken neyse sonuç çıktı verdim doktora yok canım dedi bana (((( bayılacaktım arabanın tekerleklerine vuruyrum hırsımı alamadım ama yapacak bişi yoktu çok üzüldüm eşimde bana çok üzülüyo üstüme düşüyo (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…