İlişkiden 2 gün sonra kanama ve kahve rengi akıntı ?

tanem7777

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2014
567
223
33
Merhaba arkadaşlar hem korkuyorum hem umutlaniyorum adetim bitti bir hafta sonra ilişki oldu korumasız ve iki gün sonra kırmızı renkte kanamam geldi bir seferlik daha sonra ardından kahve rengi akıntım gelmeye devam etti dört gündür aynı şekilde kaşık ağrım arar ara oluyor ve karnım sol tarafında ağrı oluyor bazen diyorum iki günde hemen bişey olmaz doktora da adetimin gelmesini bekliyorum 8gun kaldı nette okuyorum kist rahim ağzı yara fala. Yumurtlama kanaması yerleşme hepsi birbirine girdi başına böyle bir durum gelen var mı sonuçları neler oldu

Böyle detaylı ve kanamalı lekeli durumlarda bence acilen dokora gidilip ne olduğunu öğrenmeli. Burada kimse size yardımcı olamaz bence. Geçmiş olsun

benim de adetime 9 gün var ara ara kasık ağrılarım var umarım bu ay bebis nasio olur Amin bizlere

İnşallah Allah'ım saglikla hayırlı haberler verir bir tane oğlum var 7yasinda bir yıl önce dış gebelik geçirdim ameliyat oldum şimdi bebek istiyoruz ama bu ihtimallerle neye işaret bilmiyorum

benim de adetime 9 gün var ara ara kasık ağrılarım var umarım bu ay bebis nasio olur Amin bizlere
İnşallah Allah'ım saglikla hayırlı haberler verir bir tane oğlum var 7yasinda bir yıl önce dış gebelik geçirdim ameliyat oldum şimdi bebek istiyoruz ama bu ihtimallerle neye işaret bilmiyorum

Böyle detaylı ve kanamalı lekeli durumlarda bence acilen dokora gidilip ne olduğunu öğrenmeli. Burada kimse size yardımcı olamaz bence. Geçmiş olsun
Cok haklısınız ama bulunduğum yerdeki kadın dogumcu gitmiş yeni gelen doktoru bekliyorum ama hiç de gitmek gelmiyor içimden yaşadıklarım çok yordu ara ara ağrım var içim rahat değil adetimi beklemek istedim ağrılarım çok olursa artık pes edip gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…