ilişkide zevk tatmin olamıyorum

Demray

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2020
3
1
29
Merhaba arkadaşlar öncelikle kulübe yeni üye oldum ben 2 haftalık evliyim diyabet tip 1 hastasıyım yaşım 20 ve 10 senedir bu hastalık bende var ve eşimle ilişkide zevk alamıyorum tatmin olamıyorum ve eşim bundan çok rahatsız ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ve hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı öpüşme nedir sevişme hiç kimseyle yaşamadım kocam ilkim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar öncelikle kulübe yeni üye oldum ben 2 haftalık evliyim diyabet tip 1 hastasıyım yaşım 20 ve 10 senedir bu hastalık bende var ve eşimle ilişkide zevk alamıyorum tatmin olamıyorum ve eşim bundan çok rahatsız ne yapmam gerekiyor arkadaşlar ve hayatım boyunca hiç sevgilim olmadı öpüşme nedir sevişme hiç kimseyle yaşamadım kocam ilkim ne yapmam gerekiyor arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum
Bizde sevişmeyi öpüşmeyi özel kurslarda öğrendik zaten
Yeni üye ilk konu cinsellik olunca vay abim hoşgeldin diyesim geliyo

Konu açtınız iyi hos da
Neden özel mesajdan yazıyorsunuz..
Belki ben bu tarz mesaj almaktan rahatsizim

Kocanin ilk olmasıyla konunun alakası nedir

Diyabetle ne alakası var?
Onun etkisi mi oluyor cinsel konuda bilmediğimden soruyorum.
Bende 19 yaşında evlendim hiç bişey bilmiyordum yani bu kursla öğrenilmiyor zaten.
Zamanla birbirini tanıdıkça alıştıkça gelişen bi durum.
Eşin neyden rahatsız onu anlamadım.

Cavidan sen misin 😆😆😂😂

Eşine tecrübesiz olduğun için ne yapacağını ve ne hissetmen gerektiğini bilmediğini, onun yardımıyla ve yaşayarak öğreneceğini söyle. Otobana çıkıp başkalarından öğrenemeyeceğine göre zahmet edip yardımcı olsun. Bakire eş diye böğüren adam cinselliği öğretmeyi de bilecek bir zahmet. Sen tek başına ancak masturbasyon yaparak zevkin ne olduğunu anlamaya çalışabilirsin.
Ciddiye alıp cevap yazdım inşallah boşa gitmez
..

diyabet hastaları cinsel ilişkiden zevk alamıyor mu ?? Kocanın ilk olması ile tatmin olamaman arasındaki bağı çözemedim
İlla ki etkileyecek diye bir kaide yok ama tıp 1 diyabet bazen erkeklerde cinselliği etkileyebiliyor, belki kadınlarda da etkiliyordur; doktora görünmekte fayda var. Zevk almayı öğrenme kısmı ise zamanla öğreniliyor işte.

diyabet hastaları cinsel ilişkiden zevk alamıyor mu ?? Kocanın ilk olması ile tatmin olamaman arasındaki bağı çözemedim
Yani arkadaşım onu söylememdeki amaç ilişkiden uzak birisiyim piskojikmen

X