İlişki

buyurunceren

Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2023
18
5
27
Arkadaşlar merhaba ben 1 senelik evliyim ama eşimle ilişkiye giremiyorum daha önce anlatılanlar ilişki anlamda psikolojik baskılar nedeniyle kendimi çok kasıyorum doktora bu zamana kadar gitmeyi tercih etmedim yaparım diye düşündüm ama yapamıyorum iyice özgüvenimi kaybettim vajinismus olabilir miyim bu durumu yaşayan oldu mu hiç

çok üstü kapalı anlatmıssınız kendinizi kasmanız evet vajinusmus belirtisi ama net birsey soylemek zor

Arkadaşlar merhaba ben 1 senelik evliyim ama eşimle ilişkiye giremiyorum daha önce anlatılanlar ilişki anlamda psikolojik baskılar nedeniyle kendimi çok kasıyorum doktora bu zamana kadar gitmeyi tercih etmedim yaparım diye düşündüm ama yapamıyorum iyice özgüvenimi kaybettim vajinismus olabilir miyim bu durumu yaşayan oldu mu hiç
Anlattıklarına göre vajinismus olabilirsin canım istersen bir jinekoloğa görün en net bilgiyi o verir sana. Bende başta öyleydim hep kendim çözerim diye diye sadece giden zaman oldu çok şükğr tedavi olup kurtuldum çok iyi giden huzel bi evliliğim var sende geç kalma çok pişman olursun sonra🌸

Anlattıklarına göre vajinismus olabilirsin canım istersen bir jinekoloğa görün en net bilgiyi o verir sana. Bende başta öyleydim hep kendim çözerim diye diye sadece giden zaman oldu çok şükğr tedavi olup kurtuldum çok iyi giden huzel bi evliliğim var sende geç kalma çok pişman olursun sonra🌸
Teşekkür ederim mutluluğunuz daim olsun inşallah sizin tedaviniz ne kadar sürdü acaba

Doktora gitmeyi erteleme.
Aynı saydığın şeyler bendede vardı doktor desteği ile yendim. Durdukça daha çoğalıyor ve belli süre sonra dokunmak bile istemiyosun.
Ertelemeden doktora danış.

Bende de oldu 1 haftaya yakın korktum denedik ama bir türlü ilişkiye giremedik sonra yavaş yavaş olmaya başladı kendini kasmaman lazım sakin olmak gerekiyo birde özür dileyerek söylüyorum öncesinde hazırlık olması daha iyi oluyo gevşiyosun daha rahat oluyosun

benım vajınusmusu yenmemde yardımcı olmustu cok rahatlamıstım tekrar tesekkur ederimm :)
sende umarım kısa zamanda yeneceksinnn ama dedıgı gıbı doktora bir görün

X