Iliski sonrasi meme hassasiyeti

zumra1438

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2024
57
4
22
Kızlar acil bisey soracaktım cevaplarsanız sevinirim adetimin 10. Günü ilişkiye girdik esimle yumurtlama gününden 3 gün önce oluyor adtim 23 günde bir çok düzenlidir
Iliskiden 2 gün sonra göğüslerimde agri başladı normalde adet dönemimde bile bu ağrıyı hissetmem ben o yüzden çok şaşırdım sormak istedim bugün yumurtlama günü normalde ve aşırı sızlıyor dokunamayacak bi agri değil dokununca çok acı yok ama bildiğiniz sızlıyor çok acıyor durduk yerde böyle bi durum yaşayan var mj erken yumurtlama mi oldu yada hamile olsam bile daha 5 gün geçti iliskiden bu kadar erken belirti vermez neden göğüslerim bu kadar acıyo normalde bu ağrıyı hiç çekmedim başına geleniniz varmi ??

Canım 23 günde bir adet oluyorsan yumurtlama 9. gündür senin en ihtimalle çatlama 10. Gündür. Çünkü yumurtlama adetten 14. Gün önce olur

Su an bende öyleyim yumurtlamadan iki gün sonra göğüs hassasiyeti başladı başkada belirti yok. Bekliyorum bir hafta kaldı adete

Su an bende öyleyim yumurtlamadan iki gün sonra göğüs hassasiyeti başladı başkada belirti yok. Bekliyorum bir hafta kaldı adete
Yaa inşallah hamileyizdir canım
Benjm bide bu dediğim sürede kasiklarimda agri da vardı ama onu normal görüyorum aslında çünkü bende enfeksiyon var surekli olan bisey ama bu goguslerimdeki hassasiyet ve sızı ilk defa bu kadar belli etti kendini bakalım hayırlısı olsun inşallah

İnşallah ya benimde gece belimde ağrı vardı şimdi de çok hafif var sanki adet ağrısı gibi ama daha bir hafta var. Pek umudum yokta geçen iki ay önce kimyasal yaşadım nerdeyse belirti hissetmedim hiç sonra pozitif yükselmeden kanamaya döndü

Kanda önce pozitif sonra negatife mi döndü o nasıl oluyo peki daha önce hiç başıma gelmedi çok geçmiş olsun

Kanda önce pozitif sonra negatife mi döndü o nasıl oluyo peki daha önce hiç başıma gelmedi çok geçmiş olsun
Evt canım idrarda pozitifdi sonra siliklesmeye başladı. Gidip kan verdim siliklesmeye başlayınca kanda da pozitifti. 3 gün sonra filan kanamaya döndü. Doktor zaten iki günde bir takip edelim demişti. Üçüncü gün gittim kanda yine baktı regl olunca sıfırlanmışmi diye o da sıfırlanmış

Yaa çok üzüldüm canım geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…