iliski sonrasi kasik agrisi ve uyku hali

civciv92

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2024
14
1
31
Merhaba hanimlar,
uzun suredir yorumlarinizi okuyorum ama ilk defa bir mesaj gonderiyorum. Bizde esimle yeni denemelere basladik. digital ovulasyon clearblue guleryuz testlerini kullandim ve guleryuzu gordugum gun ve sonrasi iliski yasadik. yani 4 - 5 ekim yumurtlama tarihlerimde. Daha sonra normalde regl olacagim gun kasik agrisi( ama oyle boyle degil cok sancili gecer) ve gogus agrisi yasarim. ama yumurtalama ve iliski sonrasinda yani yaklasik 1 hafta kadar kasiklarimda ara ara siddetli olmayan agri ve surekli bir uyuklama hali var. Ama adet agrisi gibi degil hafif hafif yokluyor. 2 3 gundur de migdem yaniyor gibi mi desem eksime mi var desem bilemiyorum. ve 2 3 gun boyunca su gibi yada daha kati beyaz akintim oldu ama suan gecti .28 gunde bir duzenli regl oluyorum. reglime bugun itibariyle 5 gun var. dedigim gibi normalde regli olacagim gun bunlari hissederdim. ama yumurtlama sonrasi oldugu icin acaba mi dedim . boyle yasayip da gebelik haber alan arkadaslarimdan bilgi alabilir miyim. Bu arada bekleyen herkezin kucagi dolsun diyorum :)

X