İlişki sonrası kanama yerleşme kanaması olabilir mi?

Kuzum ben senle aynı şeyi yaşıyorum dün sana adet oldum dedim ama kırmızı yoğun gelirdi bende busefer açık pembe ve açık kahve şeklinde leke leke gelmeye başladı daha tamda olamadım ya

Benim de dün olmam lazımdı olmadım bugün de hafif leke şeklinde geldi. Olur muyum acaba

Numi Nata stres yapma kendine elinde test varsa bir test dene canım ben iki kalktım ev süpürdü leke regle dönüştü bak şimdi çok kafaya takıyoruz bazen stresdende gecikiyor testin varsa bir test dene istersen yada kan var

Sabah yaptım negatif... Stresten gecikme oldu sanırım. Akşama benimde regle döner. Ne bileyim insan beklenti içine giriyor sürekli olmayınca da böyle çöküyoruz işte

Numi Nata sen bensin bende dün leke gelince yapmıştım negatifti daha yapmadım aslında sabretmemiz gerekiyor sen ne zamandan beri bekliyorsun canım gebelik
Bu ikinci deneyişimiz. Hormonlarımdan birisi yüksekti ilaçla düştü ve düştükten sonra ilk denememiz oldu. Ovulasyon testiyle de yapmıştım aslında ama. Sen ne zamandır deniyorsun

Numi Nata ben dört aydır deniyorum iki gün önce kadın doğuma gittim hormonların vs heosi normal regl gecikmesi de yaşamam hiç ama pcos başlangıcı çıktı bide 51 kiloyum ovalasyon testiyle denicem bundan sonra seninde çok çok yeni denemen süren stres yapma olurmu bir sorunun yoksa elbet olur stres yapıp benim durumuma düşme

Ben çok stres yapıyorum sanırım bu yüzden olmuyor haberim olmadan hamile olmayı çok isterdim. Yine bu ay ovülasyon testi yaparım sanırım. İnşallah en yakın zamanda ikimizde bu mutlu haberi alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…