İlişki sonrası ağrı , PKO ve sormak istediklerim..Lütfen bakın kızlar♥️

Anladım canım evet normalmış bu tiroidinin çalıştığını gösterir inşallah klomenle bir sonuç alırsın ben nefret ettim klomenden artık 7 kez deneyip sonuç almamak nedir
Rabbim belkide kendiliğinden doğal yolla nasip eder bebeğini sana canım. Klomen femera gibi ilaçlar vücuttan hemen atılıp etkisi geçmiyormuş. Bende doğal yolla olsun diye hep erteledim ama olmuyor deneyeceğim mecbur.

İnşallah canım umarım sana faydası olur gelişme olursa haberleşelim

Merhaba bende pkoluyum en kısa halde anlatmaya çalışacayım. 3.5 yıllık evliyim 5 tane yumurta çatlatma tekniği ile gebe kalmadım. Rahim filmi çektim yine gebe kalmadım. Soğan kürü denedim olmadı. Hayıt tohumu içtim olmadı . Saraçoğlunun Kuru incir kürünü denedim onunla da olmadı. Ne zamanki gebeliği attım kafamdan stresi bıraktım gebe olduğumu öğrendim ve düşük yaptım. Şunu söyleyebilirim ben çok taktım kafama ne zamanki unuttum çocuk fikrini o ay hamile kaldım umarım faydalı olur

Hayırlısı olsun canım nasip bu işler tabi ki tedavi görüyorum bakalım benimde tutmadı hiç biri

Teşekkür ederim ama benim bebeğim tutunamadı 3-4 gün önce düşük yaptım malesef ama içim rahatladı kendiligınden olduğu için
Yaa öylemi üzüldüm gerçekten hayırlısı olsun ama tabi ki güzel gelişme bu kendiliğinden olması oluyormuş demekki

Merhaba pcos hastasıyım bende benimde sol kasığımda arada zonklama tarzında ağrılar oluyor sizde de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…