İlişki sırasında memelerimin emilmesinden hoşlanıyorum ama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

mileyko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2024
44
35
Benim için ön sevişmenin en önemli yeri memeler ancak Meme uçlarım 2 seferden sonra hassaslaşıyor acıyor dokunamıyorum bu yüzden eşim de dokunamıyor buna bi çözüm var mıdır 1-2 günde iyileştirecek bi şey

Emzirdikten sonra göğüs ucu çatlamalarını önlemesi için annelerin kullandığı göğüs ucu bakım kremleri var eczaneden bu tür kremler alıp kullanabilirsiniz

Emzirdikten sonra göğüs ucu çatlamalarını önlemesi için annelerin kullandığı göğüs ucu bakım kremleri var eczaneden bu tür kremler alıp kullanabilirsiniz
Konuyu tam anlamadım ama hassasiyet var dokunamiyorum diyor çatlak falan filan var demiyor kremlik bir durum yok bence

Ay sen de senin konuların da bir tuhaf. En dar vajina seninki en emilen meme seninki anlamadım ki niye bu kadar anlatmayı seviyorsun cinsel hayatını ? Başka konu açmamışsın sanki dünyan seks etrafında dönüyor erkek misin ondan da emin olamadım zaten üzgünüm ama çok saçma. Herkes bir şekilde sorun anlatıyor vs tabi ki burası onları konuşmak için bir platform ama senin koyduğun başlık bile ergen erkekten geliyor sanki. Bu kadar mı azgınsın gerçekten 😒

Bir müddet eşiniz meme uçlarınızdan uzaklaşsın ara versin.
Çok emilirse /baskı görürse ve sık bu durum tekrarlanırsa bahsettiğiniz bu acı sürekli olacak ve hiç geçmeyecektir.
Kendini ve vucüdunu seviyorsan bu iyiliği kendine yapmalısın.
Eşim duramıyor bağımlı diyorsan da ver ağzına bebe emziği oyalansın.

Eşinize biraz yavaş olun diyebilirsiniz.
Eşimle hiç alakası yok
Ay sen de senin konuların da bir tuhaf. En dar vajina seninki en emilen meme seninki anlamadım ki niye bu kadar anlatmayı seviyorsun cinsel hayatını ? Başka konu açmamışsın sanki dünyan seks etrafında dönüyor erkek misin ondan da emin olamadım zaten üzgünüm ama çok saçma. Herkes bir şekilde sorun anlatıyor vs tabi ki burası onları konuşmak için bir platform ama senin koyduğun başlık bile ergen erkekten geliyor sanki. Bu kadar mı azgınsın gerçekten 😒
erkek değilim sadece yeni evli ve acemiyim özür dilerim☹️

Püüüü kimsede alıntı yapmamış :KK67:
İlk defa merak ettim iyi mi :kızgın:

Mune aplam yetiş konuyu geri getirt aşırı meraklardayız

Anlamadım, eşinizi sütten kesecek misiniz? İlk 24 ay emmesi çok önemli gelişimi açısından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X