İliski Sirasında Agrı

E

Elis

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Elis
utaniyorum yazmaya ama
ben 11 senelik evliyim ve bu zamana kadar boyle bisey hic yasamadim,son bir haftadir
iliski sirasinda yumurtaliklarimda ozelliklede sag kasigimda cok kotu aci oluyo.........

son senelik kontrolume gittigimde(gecen sene,bu seneki kontrolum martta)ufak bi kist oldugunu ama kendiliginden gidecegini soyledi,,,,acaba gitmemis olupta ondan sebeb agrim olabilirmi???

bide bende spiral var ,spriral cikmis yada yerinden oynamis olabilirmi,ondan sebebmidir agrim......

ya zaten senelik kontrollerde bile cok utaniyorum ,bide bunu nasi soylerim doktora,bi bu eksiktikafamçokkarıştı

• Konu Sahibi Elis
Elis'cim.. öncelikle geçmiş olsun ama mutlaka bi doktora gitmen gerek.
daha dün gece tv de izlediğim bir programda jinekolog: ''kadınlar; wc sırasında ve ilişki sırasında ağrı hissedelerse mutlaka doktora gitmeleri gerekir'' demişti. bu ikisini hiç unutmuyorum.
canım böyle bekledikçe inan hiç yok yere kendini daha çok yiyip bitireceksin,hem belki dediğin gibi sadece spiral da bi kayma söz konusudur. küçük bir müdehale gerekebilir. biliyorum jinekoloğa gitmek çok itici gelebiliyor bazen ama mutlaka gitmen gerek..

• Konu Sahibi Elis
aay bendede oluyor bende 1 senelık evlıyım yumurtalıklarımda asırı sancı oluyor.bende pco var bunun etkısı olabılırmı acaba bbende merak edıyorum yaaa cok kötü bıseyyy

• Konu Sahibi Elis

tesekkur ederim canim....evet dedigin gibi gitmekten baska care yok galiba......ne yapalim kadin olmanin zorluklarindan biri.....optum canim....a.s.
umarim sende esine suprizler bulursunyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…