ilişki de acı

melek82

Guru
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2008
146
2
41
merhaba bayanlar ben 10 aylık evliyim ve ilişkiye girerken ilk giriş aşamasında acı oluyor yani ben strese giriyorum ve kasıyorum kendimi. ama giriş olduktan sonra herşey gayet normal. bu stresten nasıl kurtulacağım yoksa vajinam dar olduğu için mi zor oluyor? iil zamanlar daha yeni diye düşündük ama 10 aydır hala geçmediiiiii

bende de olmuştu acı bir yıl sonra eşim askere gitti döndüğünde düzelmişti
herhalde yara olmuştu ve ara verince iyileşti bence doktora git

olur oyle bişeydegıldır o ben 2 yıllık evlıyım bazen ılk gırste acı duydugum oluyor.Ama sen herdefasında acıyacak dıye dusunme bence psıkoljıkmende acıyacak dıye duşunme etkılenırsın.bye

canım pskolojik hepimiz evlendigimiz ilk zamanlar öyle olmustur sen kendini kasıp beynini ona odaklıyorsun kendini akısına bırakırsan farkında bile olmazsın bence dr bi durum yok ortada.......

arkadaşlar ilk başlarda bendede agrılar oluyordu evliligimin 7 8aylarında dayanamayıp doktora gittim iltihabım oldugunu söyledi.ilaç verdi ilacı kullanmamla rahatladımm:1hug:

evet mizzbunny arkadaşıma katılıyorum büyük ihtimalle kuruluktan kaynaklanıyor acele etmeyin derim tama hazır olmadan çünki ilk girişte demişsin acıyor diye sonrasında normal diyorsun sen tam olarak hazır olduktan sonra deneyin canım öpüldün

ay ser cim sağol canım
eşim çok anlayışlı o tamam zamanı değince yapıyo yoksa ben tam anlayamıyorum ama bazen o kadar sabırlı davranıyo ki sırf onun için bile dişlerimi sıkıp hemen girmesini bekliyorum :KK66:

X