ilginç dogum hikayem

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
normal dogumdan aşırı derece korkan bir kişiydim doktoru hastaneyi ayarladım DOKTOR BEYCİM daha günün var diyerekten beni yolladı 31 martta sezeryan için gün alacakken ufak ufak sancılar belime vuruyordu sabah 7 sularında sonra vc gittim ve benden nişan geldi korktum :1shok:akıntım gelmeye basladı megersem suyummus bekliom ben hala eşime kalk diyorum dogum basldı beni şaka yapıor sandı neyse kaldırdım taxi çagırdı ve hastaneye giderken sancılarım arttı direk dogum odasına girdim ve doktor bukadar neden bekledin dedi dogumum baslamıs ve kzım cıkmak üzere imiş 7 8 cm acık var dedi doguma götürdüler ben kontrol ettirmedim cıglık atıyorum sezeryana alın beni die ortalıgı yıkıyorum korkudan ve sancıdan dr lar etrafımda dört dönüyo bebegi öldürecek içerde die aç bacanı ıkı falan diolar ama ben tam bir saat ıkınmadım bacaklarımı korkudan açamadım cok şiddetli aglıyor ve korkuyordum artık beni zar zor masaya aldılar ayaklarımı bagladılar tam 6 kişi basımda beni tutyordu hemşirenin kolunu ısırdım :roflol: ve cıglık atarken 5 dakikada dogurdum ve dünya benimdi kapıdaki güvenlik aha kırmızı saçlı kızın sesi kesildi dogurdu demiş eşime :roflol:beni bayıltıp öyle dikiş attılar baktılar başa cıkamıyor :roflol: işte böle zor bir dogumdu yani aslında sancısız dogumum baslmaıstı yarım satlik bir iş vardı ve ben zora sokmustum neyseki cocugum kollarımda mutluyum :asigim: :asigim:

canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin. bende normal doğumdan çok korkuyorum ama sen pat diye doğurmuşun ne güzel :teytey:

korku en büyük sey doğumda aslında yapılmayacak ama insanın elinde olmayan sey ben dört bucuk kiloydu ve hic korkmadım korkmamda korktukca her sey daha kötü oluyor nefes tekniklerini öğrenin cok faydası var

tebrik ederim canım allah analı babalı sağlıklı sıhatli büyütmeyi nasip eder inşallah

tatlım önelikle hayırlı uğurlu olsun bebişin....
kız valla keşke herkes senin gibi bu kadar kolay doğursa ama sen bayağı zorlaştırmışsın :)))
7-8 cm lik açılma ne demek daha baştan süper yani...
ama çok güzel anılar kalmış işte sizlere...
ne olursa olsun normal doğum istiyorum bende...
40+3üm ama hala tık yok benim sıpada :)))

tebrikler canım..ne yalan söylerim gülerek okudum...neden bu kadar zorlastırdın demicem :) eminim bende aynısını yapıcam ....allah kurtarmış canım..allah analı baabalı ...huzurlu..mutlu bir yasam versin evladına...

teşekkür ederim canlar allah size kolay dogumlar nasip etsin ve saglıklı evlatlar önceliklede hayırlı evlatlar büyütmeyi nasip etsin

bende açmayabılırım bacaklarımı :S:S:S Allah analı babalı buyutsunn darısı başımıza.. çok dıkışın oldumu pekı

canm öncelikle geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün bebşini.....hiç unutulmayacak bi anı olmuş seninkide darısı bize :nazar:senağlamabende normal istiyorum inş bendede o kadar açılma olur...:)

Demekki Korkmak Lazimmiş Senin Gibi Ben Korkmadan Gittim Bekle Bekle 40+6yi Doğumda Korktum Ikin Ikin çikmadi Bitürlü Sezeryana Alindim Yalvar Yakar. Herşeyin Hayirlisi Neumuyorken Nebulduk :))))

gercekten ilgic dogum olmuş kaorkmakta haklısın ben 2 tane normal yaptım zor oldu dogumum ki senin acılman varmış bi ıknmadada dogum yapardın sen eminim
neyse alah analı bablı buyutsun buda bi anı olar kalacak sevgiler a.s.

canım tebrik ederim herşeyin hayırlısı işte neye niyet neye kısmet işte allah sağlıkla bir ömür nasip etsin :nazar::nazar::nazar: bebişinide kokluyorum burdan :asigim:

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün.....
gerçektende zor olmuş senin için.
canın tatlıymış seninde dr hemşireler zor sabretmiştirler eminim.................
şahsen bende sanırım aynı olurdum...........neyseki benim ikizde sezeryan olurum inş.

Ammada nazlıymşın hee Allahtan dewlet hast deilmiş yoksa kıçına bi tokat yerdin kiiiii:))))

Allah analı babalı büyütsün nazarlardan sklasın inşalahhhhh aminnn

X