Jinekoloji İleri derece Rahim yapışıklığından muzdarip olanlar...

Merhabalar cok teşekkürler yorumunuz için. Bende rahimde derin perde var. Doktorum onu önerdi bu işin duayeni dedi. Bende cok kaygılı bi insanım genel olarak insallah kolay geçer
Siz
Merhaba Recai hoca da üç kere histeroskopi oldum. Benim rahmim anormal derecede yapışmış ve doku tahribatı çok fazlaydı ilkinde prp de yaptık. Doktor yapışıklığı açıyor ama bir süre sonra tekrar yapışıyor endometrium dokusu da çok tahrip edildi diğer geçirdiğim kürtajlar histeroskopiler nedeniyle... Yani herkesin hikayesi farklı, bana memnun musun diye sorarsanız karşılaştığım doktorlar arasında en iyisi en dürüst olanı diyebilirim en azından körü körüne Umut vermiyor durumun neyse ona göre söylüyor. Benim tedavim sürüyor yapışıklığı bitirsek de endometrium tahribatı için daha ne kadar sürecek tedavi bilmiyorum. O yüzden sizi etkilemek istemem, isterseniz öncesinden gidin sizi görsün başka doktorların da görüşünü alın öyle karar verin. Çok geçmiş olsun şimdiden
siz kliniktemi oldunuz acaba burda yapıyoruz dediler zor bi işlemmi

Çok geçmiş olsun Recai pabuçcuya yaptırdınız değil mi? Ne dedi durumun için
Cok teşekkür edeerm evet ona yaptırdım cift rahim ağzım vardı onu tek yaptı vajinadaki perdeyi aldı rahimdeki perdenin büyük kısmınıda aldı baya komplikeydi 10 dk lık bi operasyon daha yapıcam dedi

Cok teşekkür edeerm evet ona yaptırdım cift rahim ağzım vardı onu tek yaptı vajinadaki perdeyi aldı rahimdeki perdenin büyük kısmınıda aldı baya komplikeydi 10 dk lık bi operasyon daha yapıcam dedi
Çok geçmiş olsun inşallah sonuç güzel olur. Ücret ne kadar ödediniz