İlarzunun Annesinin Küpeleri, Şalları, Kolyeleri,Taçları, Yüzükleri Daha Neler Neleri

ilarzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
7.128
17
Merhaba Arkadaşlar Burda sizlerle anacığımın takı ve şallarını paylaşacağım canlarım....

bunlar taçlar çiçeklerim rengarenk:))

Ayrıca Tüm Ürünlerim de Satılıktır. linke tıklayınız güzzeller

http://www.kadinlarkulubu.com/seri_...-2c-ta-e7lar-2c-kolyeler-2c-yuezuekler&cat=80

bu da saçta duruşu

bunları taca geçirmedik bunlar tel tokalara da geçirilince güzel oluyor şekerler

bu da şal bebekler

şalı yakın çektim

takıları birazdan ekleyeceğim pc kilitlendi

Son düzenleme:
oyyy... anneciğin baya renkli bir kişiliğe sahipmiş sanırım..ne güzel.. güle güle kullansın hepsini canım

yaa hepside birbirinde güzell ellerinize sağlıkkk bende sarı boncuklu olanı çok beğendim asil duruyo

yaa hepside birbirinde güzell ellerinize sağlıkkk bende sarı boncuklu olanı çok beğendim asil duruyo

arzucum balımm hepsi muhteşem canım, şu veya bu çok güzel diyemicem hepsi çok güzel anneciğinin eline sağlık balım, hepsi gözz nuru, o gözler öp benim için çiçeğim benimm opuyorumnanaktan

hepsi de çok güzel ama sarı boncuklu çok orjinal duruyo yaa annenin ellerine sağlık canım

ay arzu mükemmel yapmış ellerine kollarına sağlık annenin
güle güle kullan

arzum yawrum hepsi çok güzel canişim marifetli ellerin hali başka:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…