Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
satış yapan kadınlar beni kandırmazsa nutri alırım kesin :roflol:
evet canım sıvı, şeffaf olanından alcam..
krem gibi olanları sevmiyom, kullanmıştım bi kez, bitireyim diye nerdeyse etrafa dökecektim :roflol:
alır gelir, bir makyaj yaparım, sonra da silerim, sana da haber veririm tatlı dillim ..

inşallahh aradığımız ürün budur da biz de millete tavsiye ederiz gülüm çok sıkılıyorum bi standart ürün bulamadım

ama nemlendiricide buldum çok güzel nemlendirici nivea aqua gibi bişey mavi şişesi en son aldığınız makyaj ürünleri topiğinde hatta oraya eklemiştim çok güzel yapıyor cildi yaaa ben de yanak ve ağız çevresinde kuruluk vardı test yaptırdım cildime %60 nem kaybı var dedi. ben cildimi karma sanardım kuruya dönük bi ciltmiş...iyi nemlendirmelisin dedi bu nivea çok ii geldi ne kuruluk kaldı ne bişey bi dekokusu da muthiş canım salatalıklı ferah ferah oohh misssss

arzucum bayıldım bebişim..tam senlik bir konu hayatımmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
neren ne sürüyorsan anlatmışsınız..kız sen bu kadar bakımlımıydına.s.

hoşgeldin gülüm sen bilmiyomuydun anam fahriş sölemedi mi saa kısım kaç kere kuaförlerle kavga ettim çıktım en son vakayı da o bilir kaydirigubbakcemile3 bigüdileri söktüm kafamdan çıktım allahım ne lanetim yaaa:roflol:

düğünlerde bayramlarda sülalenin makyözü olduk sonunda :roflol:

ayy olmaz mı bibeemmm bekliyorum güzel haberlerini ben de alabilrsem giderken yolda alacam çiçeğeemmm hadi bakalılm hayırlısı sanmıyorum beklentilerimizin altında olacağını güzel sözlümŞeniz

ben senin bu yönünü hiç bilmiyordum canımmmmmmmmm...ama hoşsun yani

OO kızım sen bilmiyon onu ne cadıdır o kuför bile ağladı sinirindenn vallaaaaaaaa :sm_cool:

kızım kreşte bile cadı arzu diyolardı onaaaaaaaa

ciddi olamazsın hayatım...ciddi ciddi ağlattımı kuaförü...ay ya yüzyüze tanışınca yolmasın bu beniiiiiiiiiiiiiiiiiiikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile
amanın her yerin çok güzel arzucum çok beğendimkaydirigubbakcemile3

ilarzu resimlerine bayılarak baktım süpersin çok tatlısın bu arada :)

çok nteşekkür ederim canım benimmm çokk zarifsin bibeeeemmm:)))))))

ben senin bu yönünü hiç bilmiyordum canımmmmmmmmm...ama hoşsun yani

ahh gülüm gülüm öğreeneceksin sana hayatı sana öğreteceğimmm:roflol:

OO kızım sen bilmiyon onu ne cadıdır o kuför bile ağladı sinirindenn vallaaaaaaaa :sm_cool:

kızım kreşte bile cadı arzu diyolardı onaaaaaaaa

laa nidennn geçmiş kara mazimi gün ışığına çıkarıyon kısımm ben de açıklayayım mı gizli belgelerimi heeeekafamçokkarıştı

kısım sen beni güççük gördün emme sinirlenince genişleyip boy atıyorum bebişim:roflol:

hey allahım ya şimdi ne desem bilmemki hayatım güzelsin süpersinde azıcık delilikte var hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

hey allahım ya şimdi ne desem bilmemki hayatım güzelsin süpersinde azıcık delilikte var hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt

evet var bi arızalık defoluyuk biz fahrişten de belli olmuyor mu ana seri hatası var:roflol::roflol:

evet var bi arızalık defoluyuk biz fahrişten de belli olmuyor mu ana seri hatası var:roflol::roflol:

olsun ama pazarda her malın alıcısı olurmuş hayatım....sizide böyle sevdik bizzzzzzzzzzzzzzz.....
ikinci kalite hatunlar sizi:içelim:

olsun ama pazarda her malın alıcısı olurmuş hayatım....sizide böyle sevdik bizzzzzzzzzzzzzzz.....
ikinci kalite hatunlar sizi:içelim:

aaa bana diyene bak kısın sen yan tezgahtan değil misin ay aşkolsun yaaaa ne çabuk unuttun erski günlerimizi emoşum:roflol:

aaa bana diyene bak kısın sen yan tezgahtan değil misin ay aşkolsun yaaaa ne çabuk unuttun erski günlerimizi emoşum:roflol:

kız unutumyum eski günlerimizi enkigünlerl unutmadığım için yazıyorum...ben birinci kalite olsam senle ne işim varrrrrrrrrrrrrrrrr...Şahikala takılırımmmmmmmmmm bebişimmmmmmmmmm:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol:
ay emoşş öldürdün beni sabah sabah mesud ol emi cicişş

yok yoook ben ölüüyüm yaa deneme bile deneyemiyom ilarzuuuu kaliba ben anlamıyom bişii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…