Makyaj Ürünleri İlarzunun adım adım makyajı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ben kendı bıyıgımı alırken ıpı ayak baş parmagıma baglıyıp alıyorumsempatiksalakcinni

kuzen,barnağın geçsinde öğret iple bıyık alımını..sabırsızlıkla beklemedeyim:hulya:

ben bıyıklarımı bı alet war seklı haltere benzııı onla alıyorum tık tık 2 dk bıtıwerıııı:)
alıntıdır

Son düzenleme:
bende aldım geçen gün markette görüncede
kullanmayı beceremedim :ecrin_bebek:

Şeniz Şeniz

kuzendede vardı gercekten alıyor bu alet
ama ben bulamadım carsıda pazarda
benneyaptımki

bebenkım bursada gezerken gormustum ama neredeydı hatırlayamadım
o kaddar ck yer gezdık kı offf yha((

Panterim bu aleti ben de gördüm ama sanki o tellerin arasına tenim sıkışır gibi geldi vazgeçtim öyle olmuyo di mi?

Panterim bu aleti ben de gördüm ama sanki o tellerin arasına tenim sıkışır gibi geldi vazgeçtim öyle olmuyo di mi?

yk tatlım sıkısmıyo rahat ol hatta dudakların kenarlarını o kadar guzel alıyo kı
benım ıple aldırırken hep kaptırırlar kanardı garıplerım sımdı ck rahatım
asagıdan yukarı tık tık sorunsuz haftada bı alıyorum uzamalarını beklemıyorum
tuyden nefret ederımde:)))

Sıkışır diye almamıştım ilk fırsatta alayım o zaman cnm. Ben de hiç sevmiyorum tüyü hele bıyık çok kötü gözüküyo. Ben de hep ayna elimde bakarım çıktıysa hemen iple alırdım ama bu daha pratik duruyo istediğim yerde alabilirimaklinialirimsmile

bıberım maasallah kendın alabılıyorsun demek aferın kısss:)))
ewt bıyık bı tel olsa bıle kotu duruyo benımde aynam hep elımdedır dewamlı kontrol ederım oramı buramı
bu alet bı kerede ck tuy alıyo ondan ıs kolay bıtıyo bıberım:)

kuzen boyun sıkılaştırıcı krem aldım yarın topikte görürsün..işine yarar..şimdi çıkıyorum sabah konuşuruz

=) evt cnm bi arkadaştan öğrenmiştim sağolsun o günden beri hep iple alıyorum ama bazen zoruma gidiyo uğraşmak bu daha kolay gibi yrn alayım çok mrk ettim vallaaklinialirimsmile ohh ohh hemen alsınn tüyleriiizemuszemus sağolasın panterimmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…