İlaçlı Düşük ve İlk Regl Kanaması

BallYilmaz123

Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2023
522
325
29
Merhaba. Geçtiğimiz ay yani Temmuz ayının 3'ünde normal kontrole gittiğimde bebeğimin anensefali olduğunu ve gelişiminin durduğunu öğrendik. Akabinde 4 Temmuz'da yatışım yapıldı ve ilaç başlandı. Ertesi gün kanamam başladı ama düşük olmadı. Doktor değişikliği olduğu için tedavide değişti ve kanama kesildi. Neyse ayın 6'sına kadar devam etti süreç. 6 Temmuz'da gelen doktor ilaçların dozunu arttırdı ve kanamam yeniden başladı. Sonra sancılarım başladı. Yavaş yavaş arttı ve sıklaştı. Normal doğum gibi oldu. 7 Temmuz'da evime geldim. 10 gün sonra yeniden yumurtladigimi düşünüyorum. Her zamanki belirtilerim oldu çünkü. 17 Temmuz çatlama dersek 29 Temmuz 1 Ağustos regl olmam lazımdı. 11 gün gecikmeli olarak 12 Ağustos'ta regl oldum. 3 gün dolu dolu kanamam oldu. 3. Günün gecesinde uyumadan evvel pedi değiştirdigimde pedimde beyaz yer çok az kalmıştı yani dolmuştu detay için özür dilerim ama sonra birden kesildi. Lekelenme şeklinde devam etse sonra kesilse tamam ama birden kesilmesi tuhaf geldi. 5. Gün ama hâlâ gelen giden yok. Pıhtısız sade kan ama kahverengiydi.

X