iknci sezeryan

ali_ye

RABBİME ŞÜKÜR
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2008
1.794
11
42
arkadaslar ben ilk dogumumu sezeryanla yaptım 2.dogumda aynı yerimi kesiyorlar merak etim :uhm:

Evet canım yine aynı yerden kesiyorlar,bende özellikle merak ettim ve doktoruma sordum.

Evet canım yine aynı yerden kesiyorlar,bende özellikle merak ettim ve doktoruma sordum.

canım yanılıyor olmayasın çünkü iç dikişi bilmem ama annem de dahil kuzenlerim ve abimin eşinden biliyorum dış dikiş farklı yerden oluyo yani bir kaç milim aralık var iki kesi arasında.hem doktor banada öyle demişti aynı yerden olduğunda dikişler geç kaynıyormuş.benim henüz ikinci olmadı ama ben böyle gördüm böyle biliyorum...

ben ikinci dogumumu yaptım sezeryanla aynı yerden degıl bı üst yada alt yerden kesıyorlar yapıştırma oldu ıkıncısı ama sükür ıyyyım 7,5 ay oldu daha bı sorunum cıkmadı:Saruboceq:

benim 2 .olmadi ama ilk sezeryendi benimde dr. Uma sordum ikincide ayni yerdenmi kasiliuo diye oda bana ya biraz üstüya biraz alti olabiliyor dedi auni yerden değilmş yani

bende 2. ye hamıleyım ılki sezeryan oldu 2. de oyle olacak kısmetse arkadasımda aynı sekılde yaptı ona sordum gosterdı eskı dikişin 2cm uzerınden kesıolar -tatlicadiarzu-

benim kafam karıştı bır arkadasım hemen bır altından bır arkadasımda aynı yerden dedi acaba doktora kalmıs bıseymı aynı yerdenı tercıh ederım ben olsam

Benimde ikinciyi aynı yerden kestiler...zaten farklı yerden kesildiğini de yeni duydum.Demek ki doktoruna göre değişiyor:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…