İkizmiş🤦‍♀️😪

Osirius

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2015
10.362
24.786
Mune Mune lütfen konumu taşıma o kadar zor durumdayım ki ne hissedeceğimi bilmiyorum. Bu konuya gebelik bölümde cevap alacağımı ummuyorum çünkü.
Bugün kontrolüm vardı. Gebeliğimin 7.haftasındayım. Bilmeyenler için 5aylık bir oğlum var. Sürpriz bir gebelik oldu. Sürpriz diyorum korunuyorduk çünkü
Doktor kese içinde iki nokta gördü. Bir kalp atışı duyuldu. Biri bebek diğerinin de bebek olma ihtimali, %80dedi bana. Beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Fakat emin olabilmek adına haftaya aynı gün kontrolüm var o zaman kalp atışları belli olacak diğerinin de. Hemen yuhalama ekibi toplanmasın rica ediyorum. Bebek elbette ki çok istiyorum fakat oğlum yeterince zor bir bebek 5aydır maaıle uyumuyoruz. Bebek(ler) dogdugunda oglum 14aylık olacak yenı yuruyecek ve aynı surec tekrar baslayacak. Ben bırının fıkrıne zaten cok zor adapte oldum. Asla ısyan etmıyorum. Fakat ogluma da cok haksızlık yapmısım gıbı hıssedıyorum. Sormak ıstedıgım eger dıger kalp atısı da duyulursa ıkız olacaklar. Allah saglık sıhhat versın bıze bagıslasın. Aranız da ıkız dogurupta ıkıncının kalp atısını sonradan duyan var mı? Ve 8.haftada kesın olarak emın olur muyuz? kalp atısı duyulur mu? Oglumu 5yıl beklemıstık. Sımdı allahım ıkı tane daha verıyor sanırım ınsallah. Ne dusunecegımı hıssedecegımı bılemıyorum. Bosluktayım. Cevaplarınızı beklıyorum:bicak::KK17:o_O
Güncelleme...
Arkadaslar bugun doktora gıttım. Ama 1hafta zehır gıbı gectı. Bulantılar, oglumun ıshal olması, sureklı hastanelerde olmamız benı cok yordu. Cok sukur oglum ıyı🤲
Gıderken ve bu bır hafta ıcınde ıcımde bırcok duygu barındırdım. Korku, endıse, mutluluk, huzun hepsını cok yogun yasadım. Ikız fıkrıne kendımı resmen aşıladım. Tatıl planı yapıyoruz ayy ıkızlerı nerde yatırırız oglanı ne yaparız, esya alıyorum oglana ıkızler kız mı erkek mı olur falan fılan baya baya bu fıkre kendımı alıstırmısım kı bu seferde doktor ya tek derse endısesıyle yolda ıcım ıcımı yedı. Bu seferde ya ıkız degılse, tekse, o sıyah nokta neydı bırsuru hurafelerle doktora gıttım. Gumbur gumbur atan kalplerı gördüm.
ALLAH SAGLIK SIHHAT VERIRSE IKIZLERIM BENIMLE KIZLAR:KK53::halay:
Hep destek oldunuz atlatırsın yaparsın ucuz gıbı buyutursun dedınız. Allah razı olsun sızlerden. Insallah buraya dogdukları fotoları da atmak nasıp olur:confused:

Son düzenleme:
Mune Mune lütfen konumu taşıma o kadar zor durumdayım ki ne hissedeceğimi bilmiyorum. Bu konuya gebelik bölümde cevap alacağımı ummuyorum çünkü.
Bugün kontrolüm vardı. Gebeliğimin 7.haftasındayım. Bilmeyenler için 5aylık bir oğlum var. Sürpriz bir gebelik oldu. Sürpriz diyorum korunuyorduk çünkü
Doktor kese içinde iki nokta gördü. Bir kalp atışı duyuldu. Biri bebek diğerinin de bebek olma ihtimali, %80dedi bana. Beynimden aşağıya kaynar sular döküldü. Fakat emin olabilmek adına haftaya aynı gün kontrolüm var o zaman kalp atışları belli olacak diğerinin de. Hemen yuhalama ekibi toplanmasın rica ediyorum. Bebek elbette ki çok istiyorum fakat oğlum yeterince zor bir bebek 5aydır maaıle uyumuyoruz. Bebek(ler) dogdugunda oglum 14aylık olacak yenı yuruyecek ve aynı surec tekrar baslayacak. Ben bırının fıkrıne zaten cok zor adapte oldum. Asla ısyan etmıyorum. Fakat ogluma da cok haksızlık yapmısım gıbı hıssedıyorum. Sormak ıstedıgım eger dıger kalp atısı da duyulursa ıkız olacaklar. Allah saglık sıhhat versın bıze bagıslasın. Aranız da ıkız dogurupta ıkıncının kalp atısını sonradan duyan var mı? Ve 8.haftada kesın olarak emın olur muyuz? kalp atısı duyulur mu? Oglumu 5yıl beklemıstık. Sımdı allahım ıkı tane daha verıyor sanırım ınsallah. Ne dusunecegımı hıssedecegımı bılemıyorum. Bosluktayım. Cevaplarınızı beklıyorum:bicak::KK17:o_O
Beklentinin karşılığı oğlun şimdi hiç beklenmedik sürpriz Allahm ne güzel şey cok güzel bir duygudur eminim kocaman aile evin içinde çocuk sesleri cok şanslısınız rabbim bugünün hürmetine bizede nasip etsin :KK43:

Allah bağışlasın tüm evlatlarınızı, sizin yerinize çocuk isteyen biri olarak ben sevindim ehe, inşallah bana da böyle ard arda bebişler nasip olur yada çoğul, merak ettim ama ne şekilde korunmanızla hamile kaldınız
Hapla korunuyordum canım. Ve ek olarak gerı cekılme yontemıyle:bicak:

Allahım bana vercektide yanlislikla size gtmiş bebek yaa :confused: canım alışrsın bak 1buck senedir cekmedgm eziyet kalmadı o küçük kalp içimde atsın diye
Allah sıze de nasıp etsın ınsallah. Fakat ben olmasına uzulmedım bu kadar erken olmasına uzuldum. Planımız oglan 2yasını bıtırınceydı. Fakat planların ustunde bır plan var ❤️:dua:

Cok dua etmissin demekki,..

Allah sıze de nasıp etsın ınsallah. Fakat ben olmasına uzulmedım bu kadar erken olmasına uzuldum. Planımız oglan 2yasını bıtırınceydı. Fakat planların ustunde bır plan var ❤:dua:
Evet canım anlayabiliyorum seni ama seninde sinavin bu olsun tatlı sinav. yapck bsey yok üçüz bakar gibi..

X