Doğuma Hazırlık ikizlerime bebek arabası nasıl çözdünüz

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
48
ikili bebek arabaları büyük.mesela alışveriş mrk.lerinde yürüyen merdivenlere sığama,arabaya çok zor. bir tane alsam biri arabadayken diğeri ana kucağında tutsam puset iki tane alsam daha iyi olmazmı???

haklısın canım ama ana kucağında da sana zor olmazmı 2li bebek arabası daha ii bence zor olsada büyüncede iyi olur..

cnm biz kraftın ikiz arabasını aldık yanyana olandan piyasada eni en dar olanıymış kullanışlı hafif bir araba ....daha alışveriş merkezinin merdivenini kullanamadık ama rahat diyebilirim bu.h.sonu onuda kullanacaz bilgi veririm

çok zormuş bu işler. bir yardım daha isticem. bebişlerime oda yapmak istemiyorum uzun bir süre yatağımın yanında yatacaklar biliyorum.iyide eşyalarını napıcam bu durumda.her durumda dolap yapmak zorundayım gibi geliyor.

yan yana olan ikiz arabalarındna aldık iki tanede puset aldık şimdilik daha dogrusu ananesinden dedesinin hediyeleri bunlar

cnm ben çocuklara oda yaptım yatak odama bir beşik sığabilirdi o yüzden hiç riske atmadım kendimi oturma odamı boşalttım salona geçirdim hee salondaki koltuk takımını birine verdim şimdi daha rahatım

çocuklara 3 kapılı gardolap birde büyüyen beşik aldık odada birde çekyat var
ben yatıyorum.....

bu arada ayrı yatıyolar birbirlerinden etkileniyolar çünki

ya dırımkızııı canım maşallah ne kadar güzelleştileeer,şekillendiler yavruların,Allahım nazarlardan saklasııın,sağlık sıhhat versiin,onları sizlere,sizleri onlara bağışlasın.Ay çok güzell,sağlıkla bizler için de dua et lütfen..
Canım önü tek tekerlekli olan yanyana ikia arabalrı yerden yana daha kullanışlı olurlar sanırım.Biz çocuklar için park yatak almaya gittiğimizde almadık ama baktık,o da Kraftınmıydı hatırlayamıyorum ama dırımkızının dediği gibi bazı marka ve modeller diğerlerine göre daha dar oluyor.Senin düşündüğün iş is kullnaıta oldukça zor bir iş bence canım..

bizim bebek arabaları büyük ama ne yapalım tek bebişi olanınki araba bizimkiler limuzin anca kaydirigubbakcemile3

Canim ben turkiyeye gelirken macleren marka yan yanayi aldim yanima oldukca dardir.Cok gezemedik ama alisveris merkezlerindeki asansorlerden sigdirdik.birde katlandiginda cok yer kaplamiyor ama agir biraz oda normal yani sonucta 2 bebek tasiyicak.

ikizler için ön öne olan arabalar var bence daha güzel..onlar olamazmı?

çarşıda gezerken ikiz bebek arabası gördüm eğer ikizim olsa kesin onu alırdım..
iki bebek karşı kaşıya oturacak şekilde yapılmış...
çok beğendim ayrıca çok orjinal duryordu ..

X