ikiz mi acaba?

neshe1976

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
168
2
29 şubat tüp bebek transferinden sonra, 11 martta 94 beta hcg değeri olumlu sonuç.Bugün yani 19 mart 2141 betaa hcg sonucu.Laborant ikiz olabilir dedi.çok yükselmiş dedi.Cuma ilk dr kontrolüne gideceğim.Acaba ikiz olabilir mi?Herkese mutlu gebelik günleri:)

hayirli olsun ALLAH anali babali buyutmeyi nasip etsin saglikli bi hamilelik gecirirsin INSALLAH
Darisi butun isteyenlerin basina icindede banada

slm neshe gerçektende çok yüksek çıkmış .inşallah sağlıklı bebişlerin olur.a.s.

slm neshecim hayırlı olsun tüp bebekte ikiz olma şansı çok yüksek canım Allah tamamını erdirsin

neshecim değerlerin gerçekten yüksek ve ikiz olma şansı da çok .inşallah ikizlerin olur .benimde ikiz erkek bebeklerim var.şimdi 10 aylıklar biraz zorluk çekiyorsun ama çok güze bir duygu düşünsene ne kadar şanslısın hem anne olacaksın hemde bir taşta iki kuş.Allah olmayanlarada nasip etsin bizede haber vermeyi unutma neshe.:)

29 şubat tüp bebek transferinden sonra, 11 martta 94 beta hcg değeri olumlu sonuç.Bugün yani 19 mart 2141 betaa hcg sonucu.Laborant ikiz olabilir dedi.çok yükselmiş dedi.Cuma ilk dr kontrolüne gideceğim.Acaba ikiz olabilir mi?Herkese mutlu gebelik günleri:)

merhaba canım.benimde 28 şubattaydı tüp bebek transferim. Bende 11 martta sonuç aldım ilk değer 210 çıktı. 2 gün sonra tekrardan yaptırdım 579 a yükselmiş. 25 martta da dr. kontrolüne gidicem. Bakalım ne olacak. Senin yarın belli olacak heralde. Haberlerini bekliyorum.

tüp bebekte ikiz olma şansı yüksekmiş buarada benim tüp bebek değil normal ama benim de çok yükseldi acaba benim de ikiz olma ihtimali varmıdır ki? siz öyle deyince benimde içime kurt düştü şimdi:) 12 marttaki değerim 69,51 bugün yani 20 marttaki değerim 2301

yarını sabırsızlıkla bekliyorum.allahım hayırlısını versin.öğrenir öğrenmez haber veririm.sevgiler

merhaba arkadaşlar dün kesemi gördüm:) sağlılkı tek bir embriyom var,anlayacağınız ikiz hayalleri suya düştü.herşeyde bir hayır vardır.sağlıkla dünyaya gelsin de bebeğim.sevgiler.sibelce senin snucunu bekliyorum.hersey gönlünüze göre olsun

X