İkiz hamilelik zorlukları

Aytennurten

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
10
3
Hamileliğimin 4.ayındayım tek yumurta ikizlerine hamileyim çok bel ağrısı çekiyorum benim gibi olanlar varmı

Ilerleyen zamanlarda biraz daha zorlayacak gobegine dikkat et 28 30 hafta arasi catlamistim.Yag kremde fayda etmedi ama sana belki eder.Benim hamileligim zor gecmedi aslinda ama cok uzun yurumelerinde,agresif zamanlarimda karnim tas kesiliyordu 2 tane tasiyinca zor oluyordu tabi.Bol bol uzan dinlen son aylarina dogru nefes alip vermen zorlasacak wcden cikamayacaksin Allah hayirli dogum nasip etsinn.Bebislerine saglikla kavusursun ins.Mukemmel bir duygu bir kerede 2 kere anne olmak

Çatlaklar için doktor badem yağı önerdi ama faydası olurmu bilmiyorum bide nezaman kullanmaya başlamam lazım çatlak olmadan önlemini almak istiyorum.Badem yağının kıl çıkarma özelliği var ondan da korkuyorum

Ben 3 ayımı yeni bitirdim, yaklaşık 1 aydır bebe yağı kullanıyorum çatlamamak için, ne kadar faydalı olur bilmiyorum ama badem yağı kullanmasam bile göbek bölgem tüylendi hemde çok maalesef.. sanırım hamilelikte çatlama ve tüylenme birazda genetik, şans işi yani

Canım badem yagı bebek yagı gibi seyler kullanma sakın. Hele badem yağı saçlarımız gurlessin diye kullanıyoruz resmen. Bu tarz şeyler sarı tüylerin varsa onlari besler yoksa çıkarır. Çatlak için özel kremler var onlardan kullan. Bana doktorum lierac önerdi internetten de araştırdım onu kullanıyorum tabi düzenli bir şekilde değil

Doktorlara gitmeye başladığımdan beri kıllanma başladı göbek bölgemde acaba ultrasonla bakarken sürdükleri jel yapiyo olabilirmi

12. Haftadayım aşırı bel agrım var 2 gündür normal.mi doktora gitmeli miyim pazar günü yola çıkcam ertelesemmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…