İkiz gebelik mi değil mi?

tpkk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
28
8
33
Merhaba kızlar. Aşağıya ultrason görüntüsü paylaşacam. Bi bakar mısınız ikiz mi değil mi doktorum ikiz olabilir dedi ama net konusmayınca içim de hiç rahat değil. Öncesinde 2 düşüğüm Var cok huzursuzum kontrole de 10 gün sonra gidecem sizin ikiz gebelik görüntüleriniz nasıldı iki kesenin de boyutu hemen hemen aynı acaba saglıklı mıdır ıkısı de

Eklentiler

• IMG-20240906-WA0007.jpeg
    71,2 KB · Görüntüleme: 48
Merhabalar bence ikiz arkadaşımın da böyleydi haftaya gel demişti gitti ve tek yumurta ikizi olduğunu öğrendi şu an sağlıklı bebekler cinsiyetleri belli olacak umarım sizinkide size sıkıca tutunur ve sağlıkla ikisi de kucağınıza almayı nasip eder hayırlı uğurlu olsun canım

Çok teşekkür ederim belirtilerim de bana ikiz ikiz diye bağırıyor zaten ama işte bi yandan da acaba diyorum. Allah razı olsun bi tık rahatlattı mesajınız

Bir de bişe sorcagım tek yumurta ikizi oldugunu nasıl anlamış doktor yani kese boyutlarının aynı olmasından felan mı?

Bir de bişe sorcagım tek yumurta ikizi oldugunu nasıl anlamış doktor yani kese boyutlarının aynı olmasından felan mı?
Onu bilmiyorum sadece muayene de iki leke var demiş gel demiş sonra işte tek yumurta ikizi demişler ama sizin için sorarım sadece şu an inanılmaz kusuyor ve hastenede kendine geldiğin de yazarım size nasıl öğrendiğini

Ben de inanışmaz mide bulantısı bel ağrısı aşırı aşerme acıkma durmadan wc hepsni fazla fazla yasıyorum cok gecmıs olsun bu arada

Merhaba, iki kese görünüyor iki kese olunca çift yumurta oluyor ayrı keselerde. Tek yumurta ikizi tek kese içinde oluyor. Sizinkiler birbirine uzak, benim de böyleydi çift yumurta ikizlerim var.

Merhaba, iki kese görünüyor iki kese olunca çift yumurta oluyor ayrı keselerde. Tek yumurta ikizi tek kese içinde oluyor. Sizinkiler birbirine uzak, benim de böyleydi çift yumurta ikizlerim var.
Cok teşekkür ederim Rabbim sağlıkla kucağıma versin inşaallah

Ben de inanışmaz mide bulantısı bel ağrısı aşırı aşerme acıkma durmadan wc hepsni fazla fazla yasıyorum cok gecmıs olsun bu arada
İnanılmaz kusuyor hastane den çıkamıyor şu an artık kusmadan kan gelmeye başlamış oda tahriş olmuş boğazı yani çoğul olduğu için gebelik her şeyi iki katı yaşıyor en son 8 kilo vermişti umarım siz öyle olmazsınız ama bünye meselesi herkes aynı olacak diye bir şey de yok sağlıkla gelsinler ve sizde güzel hamilelik geçirirsiniz inşallah

Allah şifa versin her güzel şeyin bi sonucu oluyor işte inşaallah tez zamanda normale döner saglıgı da cok amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…