İkiz gebelik kilo

sileg

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
52
15
İkiz gebe olanlar kaçıncı haftadasınız ve kaç kilo aldınız, kilo almaya ne zaman başladınız?

20. haftadan sonra hızla almaya başlamıştım, 20. haftaya kadar 2 kilo vermiştim. Toplam 19 kilo aldım, 36. haftada doğum yaptım. 73 kiloydum, bebekler çıkınca 68 kaldı. Kendime yemişim hep 🤣

Ya aynen ama sanki acıkıp duruyorum ve acıkınca iyi olmuyor benim. İçin. Şu an çok aşırı yemiyorum ama bayram haftası. Baya yedim bulantı filan azalınca

Yine yiyin ama ekmeksiz yiyin mesela. Ara öğünleriniz olsun muhakkak, kuruyemiş, yoğurt, meyve yiyin muhakkak

İkiz gebe olanlar kaçıncı haftadasınız ve kaç kilo aldınız, kilo almaya ne zaman başladınız?
Benim Dr um 16 kilo alacaksın dedi,daha azı bebeklere zarar daha çoğu erken doğum riskini artırır dedi,şimdi 13+5 teyiz 1 kilo aldım

Benim diyetisyenim de hurma yeme dedi zararlı olabilirmiş, çok sıkı uygulamadı bana da 15-20 arası kilo almanı bekleriz dedi zaten zayıf hamile kalmışsın daha fazlası da olabilir dedi ikizlerde böyle galiba

Benim diyetisyenim de hurma yeme dedi zararlı olabilirmiş, çok sıkı uygulamadı bana da 15-20 arası kilo almanı bekleriz dedi zaten zayıf hamile kalmışsın daha fazlası da olabilir dedi ikizlerde böyle galiba
Evet evet hurma nin içindeki protein doğumu kolaylaştırıyor. İlk aylar çok riskli, nasip olacak ve hamileligimizin sonuna doğru bol bol yeriz ,çocuklarımız kolaylıkla gelirler

Ben 25+2 61.5 kıloyla başladım 58 ‘e düştüm şimdi salı günü kontrole gittim 61.8 olmuşum doktor gayet güzel ilerliyor bebeklerın gelişimi de güzel fazla almanı ıstemem dedı ama ben hiç yemek yıyemıyorım sadece su meyve suyu ve meyve tuketbılıyorum bu sekılde rabbım herkese nasıp etsın ikiz üçüz ama çok zor ınsallah sonu güzel kolay olur 🤲🏻🥺🙏❤️❤️

X