İkiz gebelik istiyorum

Eminebeyza12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
17
1
20
Arkadaşlar ikiz gebelik çok istiyorum Bthcg 1045 çıktı muhtemelen 2 3 veya 4 haftalık emin değilim ikiz olma şansı var mıdır sizce

14 Ağustos ama biz sadece bir kere yumurtlama dönemi birlikte olduk ayın 27 sinde sadece bi kere tek olduk âdet tarihine göre 5 haftalık ama biz 27 de birlikte olduğumuz için beş haftalık olmadığını düşünüyorum

Birlikteliğin tarihi önemli değil, döllenecek yumurta adetle beraber üretildiği için adet tarihi baz alınır her zaman. 5 haftalık için normal geldi değeriniz bana ama belli de olmaz bazen betayla çok bağlantılı olmuyor ikiz. Hayırlı olsun sağlıkla ilerlesin

Amin inşallah bugün gittim doktora bana rahim duvarı kalinlastinigini 24 mm olduğunu söyledi iyi dedi daha görünmedi şimdiden bir sürü şüpheye girdim

Hcg ile alakası yok benim son adet tarihime göre 4 haftalıkken test yaptığımda 366.3 tü ama çift yumurta ikizlerim oldu. Kardeşimin çok daha yüksekti ama tek. Allah gönlünüze göre olanı versin, sağlıkla gelsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…