İkiz bebek sahibi olmak için ipuçu paylaşalım herkes yararlansın :)

Bilgemsi

Elhamdülillah..
Kayıtlı Üye
14 Mart 2017
1.256
1.478
Kızlar ben 16 haftalık bebeğimi oğlumu hatta üç hafta önce düşük yaptım. Şimdi ise ikiz bebek istiyorum :) hangi yöntemle ikiz gebe kaldınız tavsiye istiyorum. Bu arada genlerde sıkıntı yok anneminde anneanneminde ikizi vardı :))

Benim aşılama ile oldu. İkiz değil de hayırlısını sağlıklısını isteyin. İkiz hamilelik çok zor çünkü hep bi tedirginlik.

Benim aşılama ile oldu. İkiz değil de hayırlısını sağlıklısını isteyin. İkiz hamilelik çok zor çünkü hep bi tedirginlik.

Öncelikle Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin inşallah. Ben ilkine doğal yollarla hamile kaldım çok şans işi oldu çünkü polikistikover hastasıyım. Klomen verdi doktorum ama o ay kullanmak istemedim bi sonra ki ay başlıycam dedim ve gerek kalmadı hamile kaldım. Şimdi klomen kullanmak istiyorum ikiz olma şansını arttırdığını duyduğum için :)

Allah nasip ederse neden olmasın. İnşallah istediğin gibi olur. Bende pko var aşılama oldum. Bi arkadaşımla bir gün arayla aşılama olduk onun tek ben ikiz. Allah nasıl nasip ettiyse öyle oluyo.

Allah nasip ederse neden olmasın. İnşallah istediğin gibi olur. Bende pko var aşılama oldum. Bi arkadaşımla bir gün arayla aşılama olduk onun tek ben ikiz. Allah nasıl nasip ettiyse öyle oluyo.

Aynen öyle canım. Allahım nasıl nasip görürse öyle oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…