İkiz bebeğimin birinde böbrek olmaması ve diğer böbreğinin küçük olması acil yardım

aymiy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
4
1
28
Merhaba herkese
Ben 22. Haftamdayım şuan. Tek yumurta tek plesantadan beslenen ikizlere hamileyim. Kendi kadın doğum doktorum detatlı ultrasyon için beni perinatolojiye yönlendirdi. Perinatolojideki doktor sağdaki bebeğimin bir böbreğinin olmadığı ikinci böbreğininden küçük olduğunu bu yüzden o bebeğe ulaşan amniyon sıvısının az olduğunu belirterek bizi çapaya yönlendirdi. Çapada aynı şeyler söylendi amniyosentez önerildi istemediğime dair evrak imzaladım çarşamba günü kurul heyetine girecekmişim. Başına gelen var mı iki bebeğim içinde endişeliyim

Cok üzüldüm, umarım hayırlı sonuçlar alırsınız.
Benim eski sevgilimin de tek bobregiyle doğmuş, hiç sorun yasamazdi.hatta hep trekking yapar, dağa tırmanır, maratona falan katılırdı. Yanından litrelik şişesini ayırmaz,mutlaka su içerdi.
Umarım sziin çocuğunuz da boyle bir hayat geçirir,geçmiş olsun

Cok üzüldüm, umarım hayırlı sonuçlar alırsınız. Benim eski sevgilimin de tek bobregiyle doğmuş, hiç sorun yasamazdi.hatta hep trekking yapar, dağa tırmanır, maratona falan katılırdı. Yanından litrelik şişesini ayırmaz,mutlaka su içerdi. Umarım sziin çocuğunuz da boyle bir hayat geçirir,geçmiş olsun

Merhaba herkese
Ben 22. Haftamdayım şuan. Tek yumurta tek plesantadan beslenen ikizlere hamileyim. Kendi kadın doğum doktorum detatlı ultrasyon için beni perinatolojiye yönlendirdi. Perinatolojideki doktor sağdaki bebeğimin bir böbreğinin olmadığı ikinci böbreğininden küçük olduğunu bu yüzden o bebeğe ulaşan amniyon sıvısının az olduğunu belirterek bizi çapaya yönlendirdi. Çapada aynı şeyler söylendi amniyosentez önerildi istemediğime dair evrak imzaladım çarşamba günü kurul heyetine girecekmişim. Başına gelen var mı iki bebeğim içinde endişeliyim
Burda mısınız acaba sonuç ne oldu peki

X