ikiz annesi var mı???

seha

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2008
340
2
arkadaşlar,7 haftalık hamileyim.doktorum iki kese gördü ikiz olduğunu söyledi.sancılarım olduğu için çalışamıyorum.hep evdeyim ye iç yat 1 kilo aldım şimdiden.bazı sorularım var ;
ikiz hamilelik normal hamilelikten farklıdır mutlaka.kilo alımı nasıl olmalı?birinin küçük olma ihtimali var mı?,ne yiyip ne yemememliyim,mesela ben mercimek çorbası çok yerim,bi arkadaşım gaz yapar sakın yeme dedi.
paylaşımlarınızı bekliyorum yerimseniben

slm canım allah analı babalı sag salim kucagına almayı nasip etsin bebişlerini ben hamiş degilim ama yani dr konustuugm kadarını söylüyüm sana bana dediki hamile isend edi herseyi bol keseden yeme deid bebebgişn belirli aldıgı besinelr var dedi aman cok yiyimde bebege yarasın demi,ceksind edi zaten fazlası sana yarar dedi:)))) mercimek gaz yapar ama sade mertcimek yersen cünkü bende de gaz sorunu var onun için mercimek nout fasulye yerken dikkat ederimama mercimegi tek degide içine havuc patates kabak bezelye koyarsan gaz sorunu ortadan kalkar ha bide içine 1 tane küp seker atarsan ebn böyle yapıyorum kendime sende dene istersen ne yiyebileceginğ canı en iyi bi diyetisyene git o sana bence en güzel beslenme seklini sunucaktır bolll sanslar canım....

sağol canım.diyetisyenle görüştüm ama onun verdiği yiyeceklerin hiç birini yiyemiyorum.günde 3 bardajk yağsız süt dedi.süt aklıma gelince bile midem bulanıyor.yeşillik aynı şekilde.sadece kahvaltılık yiyebiilyorum bir de tuzlu yiyecekler...

canım sütünün içini biraz tatlandır balla muzla biraz tarcın at arasıra öyle oluyor insan içemiyor sende böyle bi dene istersen yeşiliklerede limon sık kendini imrendir şöyle yemeye calıs canım inş. bebişlerişne yarar ne güzel dogum yapıncda biri sag biri sol tarafında cıkarsın cennet kokularıyl canım

Sehaciğim Merhaba Bende Ikiz Annesi Olacağim Inşallah. şu Anda 19 Haftalik Hamileyim. Biri Kiz Biri Erkek. Tekil Gebeliğe Göre Biraz Daha Zor Tabii. Ama Yemek Konusunda Süt Zorlada Olsa Iç Süt ürünlerini Bol Bol Al. Ben Daha çok Sebze Meyve Yiyiyorum Zaten Seni Dr. Yönlendirir. Hiii Birde Balik,tavuk,kirmizi Et Haftada 1 Yemek Gerekiyo.ben Bunu Yapamiyorum Umarim Sen Yapabilirsin
Herşeyden önemlisi Tek Gebeliğin Iki Kati Dikkat Et Kendine. Benimde Sancilarim Vardi.bu Zamana Kadar Yatarak Geçirdim Hamileliğimi Umuyorum Sen Daha Rahat Geçirirsin. Allah Kucağimiza Almak Nasip Etsin(amin)

angel ve kezban çok teşekkür ederim önerileriniz için.Allah isteyn herkse yaşatsın.
kezban seninadına çok sevindim.bir kız bir erkek çok cazip ikizlerde.hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.bayağı bir ilerlemişsin.kilo alımı nasıl onu da cevaplayabilr misin yani hangi ayda ne kadar kilo aldın.

seha cığım ben şu ara 15 günde 1,5kg alıyorum şu an 4,5 ay oldu 63 kilo ile başladım 70 kilo oldu şimdiden allah sonumu hayır etsin biraz kaygılıyım bu konuda. ama herhalde doğum sonrası veririm 2 canavarla

X