ikiz annesi mi olacağım acaba?

zeyned

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
260
1
42
Kızlar iki gün önce doktora bebeğimizin kesesini görmeye gittik,o kadar değişik bir duygu ki,içinizde bir sey yaşıyor:1hug: kalp atışlarını da gördük,böyle pıt,pıt minnacık kalbi var.Sonra bir baktık,bir kese daha,benim ailemde ikizler var,ben de ikiz doğmusum,doktor ihtimalin yüksek dedi:sm_cool: o kadar çok sevındik ki eşimle,ama biri daha gec gelısıyormus,daha küçük kesesi felan..10 gün sonra bir daha gidicem,insallah kalp atışlarını da duyarım,içime korku düştü öyle görünce..içinizde benim gibi olan var mı,varsa yaşadıklarını anlatabilir mii?

canım benimmmmm bikere daha tebrikler o zaman sanaaaaaaaaa..a.s.

bende dün gittim keseyi gördüm Allaha şükürrrrr...:Saruboceq:
Bende bitane kese ama ikiz olsun isterim valla..... :teytey:
Daha bebeği görmedik haftaya görcez inşallah bisde..:nazar:
İçini ferah tut bişeycik olmaz ikiside sağlıklıdır maşallaaaah..
Teyzemin ikizleride meşhur oldu sırnaşık şey
Neyse gene ondan örnek vercem.
Erkeği daha geç büyümüştü hatta dr ona pek ümitlenmeyin bile dedi (Allah korusun):nazar:
Bişeycik olmadı maşallah kocaaaaman oldular sıpalar....:nazar::nazar:
Korkma rahat ol emi....:1hug:

bende ikiz bebek bekliyorum. 7 ci hafta gittim tek kese gördük ve kalp atımını duyduk.
9 haftalıkken acil olarak rahatsızlanıp gittiğimde ise ikiz olduklarını öğrendim.şimdi 4.cü ayımıza yaklaştık..tek yumurta benim ikizlerim.

korkmana gerek yok hele ikiz oldukları kesinleşsin. ve iki tane bebişi içinde gör korkudan çok sevinç ve heyecan yaşarsın..
allah sağlıklı doğumlar nasip etsin herkese..

canım benimmmmm bikere daha tebrikler o zaman sanaaaaaaaaa..a.s.

bende dün gittim keseyi gördüm Allaha şükürrrrr...:Saruboceq:
Bende bitane kese ama ikiz olsun isterim valla..... :teytey:
Daha bebeği görmedik haftaya görcez inşallah bisde..:nazar:
İçini ferah tut bişeycik olmaz ikiside sağlıklıdır maşallaaaah..
Teyzemin ikizleride meşhur oldu sırnaşık şey
Neyse gene ondan örnek vercem.
Erkeği daha geç büyümüştü hatta dr ona pek ümitlenmeyin bile dedi (Allah korusun):nazar:
Bişeycik olmadı maşallah kocaaaaman oldular sıpalar....:nazar::nazar:
Korkma rahat ol emi....:1hug:

Cok sagol Yasemincim ya..
Benim hesaba göre 6 haftam doluyor ama doktor gec döllenme olmuş,daha 5. haftayı dolduruyor dedi, kese de kalp atışı da çok güsel göründü,inşallah diğerini de görürüz..Söylediklerin içimi rahatlattı ya:1hug:
Senin ne kadar oldu şimdi tam olarak,hayırlısıyla kalp atışlarını da görürsün inşallah bir dahaki gidişine.

Canım hadi hayırlııı olsunn ne güzel rabbim iki tane mucizeyi vermİş yaradan rabbim büyüklüğü iŞTE.RABİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN EVLATLARINII

bende ikiz bebek bekliyorum. 7 ci hafta gittim tek kese gördük ve kalp atımını duyduk.
9 haftalıkken acil olarak rahatsızlanıp gittiğimde ise ikiz olduklarını öğrendim.şimdi 4.cü ayımıza yaklaştık..tek yumurta benim ikizlerim.

korkmana gerek yok hele ikiz oldukları kesinleşsin. ve iki tane bebişi içinde gör korkudan çok sevinç ve heyecan yaşarsın..
allah sağlıklı doğumlar nasip etsin herkese..

Canım ya,Allah hayırlısıyla kucagına aldırsın ikisini dee:1hug:

ınsallah ben de gorurum dıgerının kalp atıslarını,hafta olarak ufak oldugumuz ıcın belkı o nedenle gelısmemıstır diye düşünüyorum,haftaya göreceğiz hep birlikte artık..

Cok sagol Yasemincim ya..
Benim hesaba göre 6 haftam doluyor ama doktor gec döllenme olmuş,daha 5. haftayı dolduruyor dedi, kese de kalp atışı da çok güsel göründü,inşallah diğerini de görürüz..Söylediklerin içimi rahatlattı ya:1hug:
Senin ne kadar oldu şimdi tam olarak,hayırlısıyla kalp atışlarını da görürsün inşallah bir dahaki gidişine.
[/QUOTE

kan testine göre 2 haftalık demişlerdi ya

dün gittim işte keseyi görmeye 5-6 haftalıkmışş:dance::teytey:
aynı zamanda doğurucaz sanırım.
karşılıklı bağırışırız
doktor buldunmu??
Ben buldum doktorumu
Allah ondan binkere razı olsun
9 eylülde gidicem tekrar kalp atışını dinlemeye ve bebeği veya bebekleri görmeye.sırnaşık şey bebekleri diyorum neden bilmiyorum sağlıklı olsun ister erkek ister kız ister ikiz yeterki sağlıklı olsunlar

Canım hadi hayırlııı olsunn ne güzel rabbim iki tane mucizeyi vermİş yaradan rabbim büyüklüğü iŞTE.RABİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN EVLATLARINII

Teşekkür ederim Balsurat...

Evet Rabbim nelere kadir,ben yumurtlamam oluyor mu diye takip ederken çift çift yumurtlamışım,Allah herkese bu duyguyu yaşatsın

tebrikler canim insallah oyledir kiz birden buyur cikar elinden belki zor olur ama olsun herseye deger o melekler cok sevindim canim allah tamamina erdirsin.

kan testine göre 2 haftalık demişlerdi ya

dün gittim işte keseyi görmeye 5-6 haftalıkmışş:dance::teytey:
aynı zamanda doğurucaz sanırım.
karşılıklı bağırışırız
doktor buldunmu??
Ben buldum doktorumu
Allah ondan binkere razı olsun
9 eylülde gidicem tekrar kalp atışını dinlemeye ve bebeği veya bebekleri görmeye.sırnaşık şey bebekleri diyorum neden bilmiyorum sağlıklı olsun ister erkek ister kız ister ikiz yeterki sağlıklı olsunlar[/QUOTE]

Sanırım aynı zamanda doguracas,evettt:CüvCüv: Allah mı söyletıyor ne,belkı sende de öyle cıkar,kımı ıkızler kendını sonradan gösterirmiş:smiley-cool:
benim doktorum belliydi zaten,arayışım yoktu,memnunum da,sagolsun şeker gibi kadın.
Nene Hatun da Neslihan Hn mıydı senın doktor..
Kız erkek hic farketmez,dediğin gibi sağlıklı olsunlar da
Birbirimizi takip edelim de,haberimiz olsunn madem aynı gidiyoruz:içelim:

Ayyyyyyyyyyyy ne güzel bende bir gün burdan yazcakmiyim böyle yaaa

Yazarsın tabi canım,neden olmasın,hersey zamanını bekliyor gerçekleşmek için.Bir zamanlar ben de senin gibi düşünüyordum ama çok şükür Allah cok beklemeden nasip etti,darısı başınaşutarafagitti

Kızlar iki gün önce doktora bebeğimizin kesesini görmeye gittik,o kadar değişik bir duygu ki,içinizde bir sey yaşıyor:1hug: kalp atışlarını da gördük,böyle pıt,pıt minnacık kalbi var.Sonra bir baktık,bir kese daha,benim ailemde ikizler var,ben de ikiz doğmusum,doktor ihtimalin yüksek dedi:sm_cool: o kadar çok sevındik ki eşimle,ama biri daha gec gelısıyormus,daha küçük kesesi felan..10 gün sonra bir daha gidicem,insallah kalp atışlarını da duyarım,içime korku düştü öyle görünce..içinizde benim gibi olan var mı,varsa yaşadıklarını anlatabilir mii?

insallah canim bebislerin salgikli olur,sen de bir nefeste kucagina alirsin...a.s.oh ne guzel valla bir seferde iki tane dogurucaksin...kaydirigubbakcemile5
ben bayilirim ikizlere yakaydirigubbakcemile3
Allah saglik versin insallah bebislerine...a.s.

insallah hayirli haberlerle gelirsin canim,icini ferah tut,,,bebislerin sana tutunacak bak gor sen:)

bende istiyom işte banane bende istiyorum:))))ikizde olabilerrr:)))

kız yasemin istermisin seninde 8-9. haftalarında iki kese görünsün ayy ne güzel olur kızz:)))

X