Ikiz anneleri ve adayları nerdesiniz

BEN 18 HAFTALIK ıKıZ BEBEK BEKLıYORUM ıLK BEBEĞıM OLUCAK HERKES COK HEYECANLI AMA BEN KORKUYORUYM YA BU DUYGUYU TATMIŞ OLANLAR NERDESıNıZ:CüvCüv:

benim kızım 2 aylık olucak cuma günü muhteşem bi duygu annelik ama ben bi tanesiyle zor baş ederken sizde 2 tane Allah yardımcınız olsun sağ salim bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..

tebrikler canım..Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..a.s.:nazar:/[/URL]

Son düzenleme:
BEN 18 HAFTALIK ıKıZ BEBEK BEKLıYORUM ıLK BEBEĞıM OLUCAK HERKES COK HEYECANLI AMA BEN KORKUYORUYM YA BU DUYGUYU TATMIŞ OLANLAR NERDESıNıZ:CüvCüv:
canim cok tebrik ederim hayirli ugurlu olsun ben bekarliktan beri ikiz bebek istiyodum ama olmadi hamileyim 2 bucuk aylik bitane bebisim ama olsun ikincide belki ikiz olur ailedede var ama olmadi okadar cook istemistimki herseyde bir hayir vardir tabiki inan adina cok sevindim buyurlerde bakarsinda hic merak etme Allah bi kolaylik verir bence muthis bisey ya iki tane bebek ayyyyy cok guzel masallah Allah nazarlardan saklasin tatlim korkmanada gerek yok dunyanin en guzel seyi annelik benimde ilk bebisim olcak hayirli saglikli olsun hepsi insallah kilo alimin nasil cokmu peki Allah yardimcin olsun kib

çook güzel bir duygu, :emir_bebek::emir_bebek: neden korkuyorsun?

Alalhım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

ben istanbul beylikdüzünden sema
25+5 bir kızım bir oğluşum olcak allah nasip ederse

merhaba bende 18 haftaya daha yeni girdim.benimde iki tane prensesim yolda.allah herkese sağ salim doğum yapmayı ve bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.biz isim konusunda yardım istiyoruz.tavsiyelerinize açığız.iki prensese iki isim teyzeleri...

bizde çok ikiz bebek istiyoruz eşimle tabi sorumluluğunun ne kadar çok olduğunu biliyorum ve ilk çocuğumuz olacak Allah hayırlısını nasip etsin ve yardımcımız olsun diyorum

selam kızlar bende bandırmadan katılıyorum aranıza 16.haftaya girdikk bakalım ikiz annesiyim :)))

arkadaşlar merhaba.bişey sormak istiyorum güzel ikiz annelerine.bizim ailemizde de ikiz var ve bende şu an hamileyim.6 haftalık yarın dr ilk kez gidicem.ne zaman bebeğin ikiz olduğu anlaşılıyor.yarın gidince eğer ikizde 2 tanemi kese görünecek.

merhaba ben 2 senelik evliyim 19 yaşımdayım 18 yaşımda ikiz erkek bebek dogurdum şimdi 5 aylıklar genç yaşta ikiz bebek sahibi olmak bazen zor olsada çok eglenceli allah bebek bekleyenlere ag salim kucaklarına almayı nasip etsin çocukları çok seviyorummm 5 sene sonra yine çocuk istiyorum inşallah yine ikiz olur:kedi:

ben 3.buçuk aylık hamileyken ögrendim ikizlerimin olucagını tek yumurta ikizi benimkiler :1hug:

merhaba ben 2 senelik evliyim 19 yaşımdayım 18 yaşımda ikiz erkek bebek dogurdum şimdi 5 aylıklar genç yaşta ikiz bebek sahibi olmak bazen zor olsada çok eglenceli allah bebek bekleyenlere ag salim kucaklarına almayı nasip etsin çocukları çok seviyorummm 5 sene sonra yine çocuk istiyorum inşallah yine ikiz olur:kedi:

X