ikiz anneleri, kan testi beta hcg ilk haftalarda kacti?

beta hcg yanıltıcı olabilir..benim beta hcg mikro tedavisinin 12. günü beta hcg sadece 57 olmasına rağmen ikiz hamileliğiydi....ultrasonda keseleri görünce söyler drunuz :1hug:

çok teşekkür ederim. :) ikiz olursa nasıl tasırım onu bilmiyorum zaten bayaa zayıf minyon bir yapım var.. neyse biraz daha buyusun ultrasonda gorecegız :))) 20 gun sonra gel dedı dr. bakalım..

beta hcg yanıltıcı olabilir..benim beta hcg mikro tedavisinin 12. günü beta hcg sadece 57 olmasına rağmen ikiz hamileliğiydi....ultrasonda keseleri görünce söyler drunuz :1hug:

herkese selam bende tüp bebekle yöntemi ile hamile kaldım.12.gün 300 lerdeydi 14.gün 570 e çıktı dr
um bir iki derken üçüncü keseyi gördü şimdilik üçüzleri bekliyoruz bakalım

arkadaşlar benim 10.gün degerim 145..acaba ikiz olabilir mi?dr keseleri görmeden bişi diyemez mi?

canım ikiz gibi duruyo benımde 10.gün değerim 116 idi 12 .gün ise 516 olmuştu senınde ikiz gibi bence

benim 12. gün test sonucum 246 idi.ıkizlerime hamileyim.
Fakat Bhcg sonucu 550 gibi olan bir transfer arkadaşım vardı,onun tekti,değer bazen yanıltıcı olabiliyor gerçekten..

benimde 12.gün değerim 133 idi. dr tek dedi ben 5. haftada 2 kese görünce şok olmuştuk...

Benim adet gecikmemin 3. gününde hcg 0,10 du negatifti, 9. gün tekrar yapıldı 380, 11 gün yapıldı 840, 13. gün 2160 arkadaşlar.

12. gün değerinden kastınız nedir? gecikemden sonraki 12. gün mü yoksa tahmini döllenmeden sonraki mi?

Benimki transferin 15.gunu 1100 cikti ayrica 10. ve 11.gun de hafif pembe kanamam oldu

ayyy kızlar ben dün kan testi yaptırdım 753,49 çıktı en son adet tarihim 3 mayıs eğer üzerine görmediysem ultrasonda kese oluşumu var dedi doktor yani ya 2 haftalık yada 5-6 haftalık hamileyim acaba benimkide ikizmidirki

sat tarihim 27 marttı 29 nisanda dr a gittiğimde bhcg 3330 çıktı sizce çoğul gebelik olabilir mi ultrasonda keseyi görüyorum ama çok belirgin değil henüz demişti dr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…