İkinci Üniversite (lütfen cevap verin)

mavimsi97

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2017
18
3
28
Ben şu an bir üniversitede örgün olarak sosyal hizmet bölümünde okumaktayım.Bu halde okumaya devam ederken ikinci üniversiteye de açıktan okunabileceğini öğrendim. Çoğu bilgiyi elde ettim ancak endinemediğim bilgilerde var.mesela ikinci üniversite için hangi bölümü önerirsiniz? İkinci üniversiteyi okuyorken yapılacak olan sınavların zorluk derecesi nedir? Çok zorlayıcı olur mu? Her iki okuluda birlikte yürütmek zorlayıcı olur mu? Sorduğum zaman okul kesin yanıt vermiyor ücretlendirmesi ne olur? Biliyorsanız ve yanıt verirseniz çok mutlu olur. Cevap veren olursa da şimdiden teşekkürler :KK15:

Ben şu an bir üniversitede örgün olarak sosyal hizmet bölümünde okumaktayım.Bu halde okumaya devam ederken ikinci üniversiteye de açıktan okunabileceğini öğrendim. Çoğu bilgiyi elde ettim ancak endinemediğim bilgilerde var.mesela ikinci üniversite için hangi bölümü önerirsiniz? İkinci üniversiteyi okuyorken yapılacak olan sınavların zorluk derecesi nedir? Çok zorlayıcı olur mu? Her iki okuluda birlikte yürütmek zorlayıcı olur mu? Sorduğum zaman okul kesin yanıt vermiyor ücretlendirmesi ne olur? Biliyorsanız ve yanıt verirseniz çok mutlu olur. Cevap veren olursa da şimdiden teşekkürler :KK15:
Sosyal Hizmet okuyan bir arkadaşım açıktan sosyoloji okuyor şu an, bölümle alakalı diye. Dönemlik 200 tl gibi bir fiyatı var diye biliyorum. Sınavlar konusunda da zorlanacağınızı zannetmiyorum bölümünüze yakın ve alakalı bir branş seçeceğinizi varsayarak.

öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkür ederim benimde düşüncem sosyoloji veya çocuk gelişimiydi lisede zaten çocuk gelişimi okudum devam ettirsem mi diye hala kafamdan geçiriyorum bu ayın 5-18 i arası kayıt vardı artık bi tercih yapmak zorundayım sağolun :-)

X